reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

hej dziewczynki
Witam i ja ! Zdrowych spokojnych świąt Wam życzę !!
Ostatnio wogóle na net nie siedzę, brak czasu :) Juz po wigilii zaraz idę jakieś śniadanko wszamać, dziś drugi dzień ... imprezka imieninowa u mamy, więc trzeba iść pomóc przyszykowac stół :)
Jak dzieci - super :) Amelka szczęsliwa Hania wesoła :) a pozatym to nic nie odpoczęłam więc planuję dziś i jutro nic nie robić :) uciekam bo córeczki chcą się bawić a taka ich nie ogarnia :)
sorka że nie odpisałam nikomu może później mi się uda coś poczytać
 
reklama
Hej dziewczynki:-D

Nie chciałam nic pisać bo myślałam ze mi przejdzie ale nie wiem czy to przez to ze za dużo przy garach stałam czy co innego, amoze maly już jest za duzy i przez to mam takie wrazenie jakby w pochwie zalegal mi nasiakniety tampon.
Dzwonilam wczoraj do ginki i mam dużo lezec i nic nie nosic itd.
Nawet dziś do kościoła nie poszlam bo bym nie doszla.
Mam się oszczedzac. A w razie gdybym dostala czestych skurczy to mam jechać na IP. Spakowana jestem w razie czego.
Poki co skurcze sa ale rzadko pare razy na dzien.
Jade do tesciow zaraz...miłego dnia:tak:
Tam będę lezec wiec spoko.
 
Hej...

u mnie rodzinka w kosciele a ja z dziecmi w domu , nie chcialo mi sie dzis jechac hehe
Ja za duzo nie pojadlam , owszem troche na kolacje zjadlam ale jakos specjalnie sie nie obzarlam..

Marzenka moje tez zadowolone z prezentow , troche zgarneli bo od kazdego cos dostali :tak:
a popijawa ok slyszalam ze do 1 siedzieli hehe , dzis pewnie bedzie powtorka bo babcia winka nakupila :-D

Agnis to nie dobrze , lez i odpoczywaj ile sie da:happy2:

Madziarena to fajnie ze coreczki takie wesole , milej zabawy na imieninach ;-)

My jutro jedziemy do mcza do chrzestnego :tak:

ezoja , ciacho , megi , aniolek jak tam u was swieta mijaja ?? :-p
 
heja
U nas ok.. jakoś leci.
Dzieci zdrowe praktycznie.
Dziś do teściów jadę na obiad i czas zleci....
Od jutra nigdzie nie jadę, bo trochę mam już dość tego siedzenia i obżerania się. I każdy Ci wciska na siłę kolejne danie.
Porażka co za tradycja u mnie w rodzinie jest.. "no jedź no jedź, co tak mało zjadłaś" a ja pękam w szwach z przejedzenia.
Dzieciaki frajdę mają, bo zabawek kupa... jejuuuuuu ja stare muszę powydawać...
Mężu śmieje się, że gościnny pokój odda dzieciom a my pójdziemy do ich pokoju - poprzenosimy rzeczy itp, by w tym drugim miały więcej miejsca, bo u nich już się nic nie mieści tyle tego mają. Kiedyś inne czay były. Miałam jedną barbie i to podróbkę, kilka lalek, klocki i koniec a tutaj nie ma jak przejść normalnie.
 
hejka

W końcu po świętach i gościach. My mieliśmy Chrzest i spali u nas teście. Wczoraj jeszcze mieliśmy na śledziku sąsiadów.
My w pierwszy dzień świąt byliśmy z Olką w Ambulatorium, bo Olce oczy spuchły i miała gorączkę, ale już wczoraj zdrowa była. Zostało jej lekko oko opuchnięte. A Arek znowu ma zapalenie napletka, od wigilii się męczy. Dziś już lepiej bo nie mówi, że go boli. Miałam jeszcze maści z ostatniego zapalenia. A ja dziś mam oko opuchnięte. Antek jedynie zdrowy, chociaż byłam w Wigilię rano z nim u pediatry bo charczy i kazał ciągle się inhalować.
U nas też kupa prezentów i nawet już nie dałam Mikołaja od nas, bo by rozum straciły.

Agnis a ty jak się trzymasz. Dasz radę dociągnąć do 36 tygodnia. Trzymam kciuki.
 
Ostatnia edycja:
Witam się i ja :tak:

Kroma ja mam nadzieje ze wytrzymam bo wydaje mi się ze już mi się poprawilo. W wigilie to ledwo chodziłam:no:
Wizyte mam dopiero 8 stycznia... a moja ginka przyjmuje tylko w srody..ale na codzien pracuje w szpitalu w Drezdenku. Dzis do niej zadzwonię i powiem ze chce skontrolować szyjke. WOle u niej, nie chce po innych lekarzac latac.

A dziś pospalam długo jak na mnie:szok: wstałam przed 9 a zwykle przed 7....
Maz jeszcze spi..niech spi....Maly u dziadków...

A dziś na sniadanie kanapki z serem jadlam bo chciałam czegos "normalnego" bo potem nawet normalnie wysr...się nie można :-D
 
Hej..
swieta swieta i po swietach haha...:-)

My zaraz wyruszamy , menzus mnie ciagnie do rodzinki i jedziemy do Gorzowa na gorczyn w odwiedzinki haha :-p
i na bulke z pieczarkami :-D

Agnis to fajnie ze lepiej sie czujesz ,mnie tez sie chce juz zwyklego normalnego obiadu hehe :tak:

Kroma to pelna chate ludzi mialas ale dobrze ze juz po chrzcinach ;-)
 
Nie wytrzymałam i zadzwoniłam do ginki.
Powiedziałam jej że w Wigilie i 1 dzień swiat było ze mna kiepsko ale już wczoraj i dziś jest dużo lepiej.
Ze nawet liczba skurczy się zmniejszyla, mały kopie regularnie a uczucie "tampona" już praktycznie zniknęło.
A i jeszcze wspomniałam ze nie mogłam zrobić tej nieszczęsnej kupy i jak zrobiłam pod koniec 1 dnia swiat to zaczelo puszczac....

Wiec powiedziała ze mam nadal odpoczywać, lezec w miare możliwości. Ze możliwe ze to uczucie tez było od odbytnicy. Poza tym ona od dziś do niedzieli dyzuruje w szpitalu wiec jakby mnie cos niepokoilo mam przyjechać od razu do niej na oddział a nie na IP.

I ze wyjątkowo przyjmie mnie w sylwestra, przyjedzie specjlanie do swojego prywatnego gabinetu żeby zbadac jakąs kobietke i ze tez mam przyjść. Wiec super bo jak się nic nie będzie dzialo to i tak kontrola przesunela się na 31 grudnia. Zrobie tez usg dla uspokojenia. Uffff...
yes2.gif.pagespeed.ce.odCVgD4k4B.gif
 
dzien dobry
agnis to ci sie udalo z wizyta u gina:-) kroma i macie juz z glowy:tak: a wiecie od czego wam oczy spuchły? ja dalej lecze spojowki ale jest juz prawie ok:tak:
owca jedzcie jak macie okazje, zawsze to zobaczycie rodzinke bo tak to pewnie nie ma okazji
 
reklama
Do góry