reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

Hej...ale pusto gdzie wy juz po swietach :-D

My wrocilismy kolo 20 dopiero zasiedzielismy sie , wujaszek sie ucieszyl ze przyjechalismy i ze pamietamy o nich ;-)
odrazu otworzyl swoja naleweczke i wypilismy 1,5 butelki :szok::-D
Bylismy na ulicy armi krajowej mieszka ktoras z was tam blisko gdzies ?:confused:

Synek znowu sprzedany i spi za sciana na podworku w drugim domu u swojego kuzyna , mam tu luz bluz bez dzieci haha :-p
 
reklama
czesc mamuki
Agnis daj znac czy wyciszyli;-)jeszcze niech mlody troche posiedzi w brzuszku:-)
Owca a co tam jestescie goscmi zadko tu teraz bywacie to wypic trzeba z rodzinka;-)
nam wczoraj szybko dzien zlecial,,poszlam do rodzinnej po skierowanie na badania chcialam zrobic profilaktycznie a ona nie chciala mi dac..no co za menda musze sie przepisac gdzies indziej bo u niej sie czeka godzinami:wściekła/y:
dzis w planie spacer..maz jedzie w koncu zakupic materac i mam nadzieje ze dlugo nie bedziemy czekac,,,,jeszcze do tesciowej trzeba pojsc bo ma urodzinki 73.
Martynie na kolacje zrobilam kaszke bananowa jadla ladnie;-)ale poki co wstawalam tak samo jak zawsze;-)jeszcze zanim zasnela zjadla z 2 piersi..no co za glodomor z niej;-)
 
Hej. Jest lepiej. Podczas ktg maly ostro kopal :-) dostalam nospe w kroplowce,magnez a dzis luteine dopochwowo a i wczoraj jakis zastrzyk w tylek..
Wczoraj 2 dziewczyny rodzily...
Musi Oskarek posiedziec. No musi :-)
 
Agnis trzymaj się tam. Naoglądasz się teraz dziewczyn z brzuchami ;-)
marzenko właśnie dlatego ja nie chodzę do lekarza u siebie we wsi a wolę jeździć do g-wa. Tu gdzie teraz jestem mam wsio bez problemu.
a gdzie ciacho?? :confused:
Miłego dnia! :tak:
 
hejka

Ciasteczko- to jakiś wirus chyba, w sumie sama nie wiem, bo mam antybiotyk w maści i nie działa. A Olka to samo miała i jej szybko zeszło. Jak mi nie przejdzie to idę w poniedziałek do lekarza, bo oszaleję. Wyglądam jakby mnie ktoś pobił i jeszcze głowa mnie boli.

Agnis- to się wyciszaj i odpoczywaj.

Marzenka- to szybko mała ci je kaszki, ja Antka zaczęłam karmić od 5 mca. Tak mi kazał lekarz i położna. Teraz już mu cycki nie bardzo starczają, ale jeszcze mu daję jak najwięcej póki mam mleko. A kaszę to on wciąga aż mu się uszy trzęsą.

Owca- doszła paczka, szybko i dzieciaki zadowolone. Arek to fan dinozaurów i szybko zabrał Tyranozaura. Olka wzięła jakąś bluzkę chłopięca z chińskiej bajki.
 
hej
Marzenka szybko podajesz kaszke :) ja chce karmic dodatkowo tak jak skonczy 4 mce ale to się zobaczy
Póki co Amelka kaszle okropnie czym wybudza mi Hanke, ale jak ja odniesliśmy do swojego pokoju to maleńka wstała mi raz o 4:55 potem o 7 i spała do 9:40 :)
Lece sprzątać. jakie plany na sylwestra ??? :) imprezowe i jedzeniowe of course :p
Kroma jak tam synuś ?On taki wesolutki na fotkach :)
Jadźka jak Ci się mały rozwija ?
Agniś ściskaj nózki !!!
 
dzien dobry
kroma a teraz tych wirusow i czego tylko pelno lata, od wczoraj gesi leca na wschod czyzby zimy nie bedzie?
mi tam pasuje taka pogoda:-)
marzenka jak malej nic nie jest to co tam;-) moja znajoma podawala biszkopty i chleb jak dziecko mialo chyba z 7 miesiecy lekarz jej powiedzialam ze to nawet wskazane a dziecko nie chcialo jesc nabialo w ogole
madziarena czyli w domu sylwek to tak jak ja
 
reklama
o jest i ciacho :-)
też widziałam ostatnio jak leciało ptactwo ;-) Straszą w tv, że zimy w tym roku u nas nie będzie.
Zobaczymy, dla mnie też tak lepiej, niż tarabanić się z tym śniegiem ;-)


Miłej soboty ALL
 
Do góry