reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

My też przepisowo jechaliśmy, choć chciało się depnąć tą furą teścia jak z częstochowy jechaliśmy, też autostradami gnaliśmy. No miejscami deptałam by sprawdzić moc hehehe, ale to na minutkę by np dogonić męża... specjalnie zwalniałam na chwilę by go doganiać. My przepisowo wszędzie, strach na mandaty zarobić później ;-) a z resztą nikt nas nie gonił a i jest dla kogo żyć :tak:

Owca ja mojego jutro ścinam... dziś miałam ale zapomniałam :rofl2:
Idę zaraz spać też, coś mnie dziś szybciej jak nigdy męczy sen....
3majcie się laseczki :tak:
 
reklama
Tak udaly ciacho :tak:

Kupilismy rodzicom obrusiki na ławę na prezent, bo jakoś mi tak głupio z pusta reka, zwłaszcza ze mało w tym roku robie potraw:tak:

Potem spozywka, i chyba mam wszystko już:-D
No napoje maz kupi w poniedziałek.

A mój maly dziś u dziadkow..jeeeeeeee :-D

Milego wieczorku girls :-D
 
heloł

owca - dla Gucia mam taki mikrofon co nagrywa i odtwarza dzwięki, i spiewa alfabet, i wierszyki gada. był w netto za 45zł chyba. albo 39.99 już nie kojarze. ale bedzie się cieszył skubany. bo znam go.


dzis bylam pol dnia w miescie w sumie. z guciem i z mamą...ale nie kupiłam prezentów takich jak chciałam. mamie nie mam nic i tacie jeszcze. ale za to zajechaliśmy do lumpa i się obkupiłam o boniu. helenie kaloszki i 2 pary trampek, no rewelacyjne. niby było dziś za 9 zł za kg, ale buty były po złotówce, a kutrki po 3. Helenie kupiłam futerko (ale na 6 lat) ale z nexta i nowiutkie, to mowie niech polezy. za 3zł Gupia bym była jakby nie wzieła. Guciowi kożuszek, do tego z milio bluzeczek i sobie dwa sweterki i tunike. no im brałam na lato w sumie wszystko. a babka mowi, ze w poniedzialekk w granatowym pawilonie w lumpie wszystko po 1 zł, a jak duzy koszyk bedzie cały to za całość 10 zł. więc chyba też pojadę w poniedzialek.

hie hie...ale numer no.

co do swiąt to mam je w tym roku serdecznie w dupie. mały się drapie skubany. oby coś się z tego nie wykluło. na testy mamy skierowanie nie wiem czy pisałam. z powodu tej wysypki. po nowym roku testy z krwi musimy zrobic. eh...


owca Ty tam nie podskakuj z cisteczkami tylko wpadaj do nas łachudro. a nie tylko do rodzinki i z powrotem...


EZOJA - no ja nie chciałam nic mówić, wiem, ze Misia ma jeszcze czas. ale sama się trochę martwię. jesli pójdzie do przedszkola to jak ona się dogada...ale może być tak, że za sprawą dzieciaków zacznie mówić ;)
 
Hej.

No Agnis niezły brzuszek ;) śliczny, niech rośnie maluszek zdrowo !! :tak:

Nasz Janek już dość dużo klepie, a jak nie umie czegoś powiedzieć to tak się namacha rączkami albo bierze Mnie czy Męża za rękę prowadzi w dane miejsce i tłumaczy tak jak najbardziej umie ;-) A Ja nastawiam się psychicznie żeby w końcu Janka na nocnik nauczyć siku i może od jutra zacznę a jak nie to po świętach, nie chcę Mi się, ale już pora na to a póki co jak próbowałam kilka razy to się gad mały buntuje i mówi że tata będzie robił siku na jego nocnik a nie On haha :-p:-D

Ciacho torcik śliczny.

Mi też się nie chce świąt no ale cóż nieuniknione są więc jakoś trzeba przetrwać!
 
czesc:-)
owca spokojnej i bezpiecznej drogi zycze;-)
Mycha ja niewiem czy to dobry pomysl bys teraz uczyla jaska na nocnik..moze lepiej poczekac do wiosny?
ciacho musze luknac na bloga bo tesciowa cos mruczy o makowcu:-D
u mnie nocka do dupy dobrze ze zasnelam po 20 bo od 24 mialam maraton mloda cos czesto mi sie wybudzala efekt taki ze niewiem ile razy i o ktorej wstawalam.bede chodzic dzis jak zombie:baffled:
 
Cześć
Agnis fajny brzuszek :tak: dbajcie o siebie dbajcie :tak:
Mycha też jestem za tym by przy wiośnie uczyć młodego siusiania. Teraz łatwo się przeziębić. Ale kochana to moje skromne zdanie ;)
Future Ty się martwisz?? ;) Daj spokój, da radę. Zdolna bestyja moja jest bardzo samodzielna już i dogada się a jak nie to zmusi ją to do szybszej nauki mówienia. Będę się martwić jak 3 skończy. Już ją do logopedy zapisałam, ale kolejki pół roczne są. Mówią, że niby ma jeszcze czas, ale ja ciśnienia nie mam. Jej tatuś zaczął mówić jak 3 lata skończył a teraz gęba mu się nie zamyka. W ogóle wzrostowo mieści się w centylach też na bilansie jak byłam na 2 latka więc wypierdek jest ale w normie wsio. To że nie mówi to tylko wskazanie może być od lekarza by ją do dzieci dać. Już się tak o nią nie martw, w normie wsio, póki co... nic ponad normę nie ma ani poniżej.
Wecie, że ona już czai licby o_0 w szoku byłam! Podawała mi spinacze jak ciuchy wieszałam i mówię jej podaj dwa - podałą dwa. Podaj mi trzy - podała trzy. Podaj jeden.. tutaj spojrzała się na mnie i brwi zmarszczyła czy oby na pewno a nie dwa bo dwa w ręku trzymała, powtórzyłam jeden i dała mi jeden. Szok., nawet nie wiedziałam.
A Twoja Hesia jak śpi w dzień to zakładasz pieluchę jej w dzień też? Jak to w przedszkolu robią? też zakładają na drzemkę?? Bo chyba twoje jeszcze w dzień śpią, moja nie sypia odkąd rok skończyła.

Właśnie laski mogę oddać podkład taki jak prześcieradło coś grube. Dostałam od teściowej, niby to jest podkład pod prześcieradło ale ja tam ceraty nie widzę, coś jak koc biały wygląda, ale ja się nie znam. W każdym razie nie potrzebuję ;) Dwa razy od czasu odpieluchowania zebździłą się w wyrko a tak od początku wakacji mam spokój, dzielna dziewczynka. Miałam na gumce kupić prześcieradło takie przeciwsiuśkowe ale też nie potrzebuję.
Dobrze, że Michalina samodzielna z tym jest siusianiem....

Ale pada... łazić się nie chce z psem w taką pogodą.
Od rana u mnie poszukiwania i pilota tv i gamepada od consoli hahahahahah. Ktoś może gdzieś widział?? :-D :-D :-D
Krasnoludki pochowały chyba....
 
Ostatnia edycja:
hejka

Ja też na moment.
Wczoraj u fryzjera byłam i mnie troszkę zadrażnił, bo robiła jeszcze dwie laski międzyczasie i przez to siedziałam 40 minut dłużej, bo farbę nakładała zamiast mi suszyć włosy. jak ja nie lubię tak czekać, szczególnie jak mam cycki jak balony nabuzowane mlekiem i mi przeciekają. I jeszcze chciałam iść z dzieciakami na wigilię w szkole tańca i nie zdążyłam.

Antek ma jakiś dziwny katar, do gardła mu wpada i się krztusi.

Dla wszystkich pozostałych lasek co się już nie pokażą Wesołych Świąt :)
 
reklama
Do góry