reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

Bylam w sklepie po chleb bo nie ma zostaly 2 kromki
mlody juz lepiej bo szaleje ech...:happy:
laski jadacie pesto ? wlasnie kupilam czerwone i szukam przepisu :tak:
chyba zrobie z kurczakiem i makaronem :tak:

ciacho fajne te banany , ale jak bym zrobila to bym pewnie sama jadla :baffled:
bo moje to wynalazki :tak:
 
reklama
No i byliśmy na spacerku, trochę u Mojej babci na ciepłej herbacie ale za długo nie posiedziałam bo .... :-(

Fajnie było troszkę pospacerowaliśmy, dzieci się wybiegały mam nadzieję że spokojnie pójdą spać a zaraz chyba muszę ich jeszcze ubrać i zapierdzielać do sklepu po żarówkę do lampki co się spaliła a dzieci przy tej lampce zasypiają ehh zawsze coś no .....

Ogólnie to nerwy Mnie noszą jakieś .... :baffled:
 
owca ja nie jadlam a przepisow w necie full na pewno a co do bananow tzn.ze twoje takie wybredne czy nie dasz rady zrobic?
bo nie kumejszyn?:-D
mycha spokojnie, policz do 10, głebokie wdechy na pewno pomoże;-):-)
ja tez byłam na mini zakupach bo w dzien jakos tak nie bardzo było jak ciagle biegiem gdzies:baffled: ale moze jutro albo w czwartek skocze autem po jakies wieksze bo nie mam zamiaru taszczyc tego w łapach
 
Mycha jakie nerwy co sie dzieje ?? fajnie ze masz tez babcie na miejscu to mozesz gdzies wleciec na spacerku :tak:

Ciacho chodzilo mi o to ze moje wybredne takie hehe , banany jedza ale takie w ciescie to by powiedzieli ze fuj :angry:
tak samo np.jak racuchy :angry:

Uciekam na ostatni spacer z psem :tak:
do jutra !!
 
jak nie lubia to nie, dzieciakom to sie nie dogodzi, moje tez czasem takie wybredne ze :angry: maja za duzo w doopie jakby sie za naszych czasow wychowywaly teraz by nie marudzily:-D
ja tez juz mowie dobranoc do juterka
 
a ja dopiero usiadłam na dupsku i M wraca i muszę wstać kolację robić.

Mycha- nie denerwuj się. Złość piękności szkodzi. Jak ma ci być lepiej to się wygadaj na zamkniętym.

Ciasteczko- to nie ciekawie z tym paluchem. A mi M zrobił zakupy dzisiaj.

też spadam do jutra
 
a ja posiedzę jeszcze do ok 24;00 lub 1:00 standardowo :-D
jak ja kocham ten czas, gdy dzieciaki już śpią a ja mam czas dla siebie, czyste lenistwo mówię Wam :laugh2:
 
A jeszcze zakukalam :-D:-D
obejrzalam seriale i popijam likierek mleczna krowka :-D:-D
musze sie zagrzac bo zimno mi ;-)

Mycha ja mowie szybko dobranoc bo poprostu ja z tych co wczesnie chodza spac haha :tak:
przewaznie 22 jestem juz pod kolderka i mnie nie ma :-D

Kroma to twoj mezus pozno wraca , zawsze tak ?
to ty calutki dzien sama z dziecmi :tak:

ezoja ty to masz powera ze tak dlugo siedzisz wow..mnie by sie nie chcialo :no: szkoda nocy haha :laugh2:

uciekam bay bay :-p:-p
 
reklama
Owca ale ja nie ciągle przed kompem no przestań ze mnie zoombie robić :-D :-D :-D
Kukam co jakiś czas tylko, snułam się po domu, jakiś reportaż obejrzałam w kuchni gary do zmywary powkładałam, przez tel pogadałam... i zleciało ;-) to tu to tam i czas leci.
Ja uwielbiam czuć tę wolność! Gdy dzieciaki śpią, mogę góry przenosić :laugh2: ze szczęścia ;-)
 
Do góry