reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

hejo
ja juz od 4 oczy otwarte:eek:no ale nic przyzywczailam sie...
hehe ja wczoraj ok 21 w lozku bylam i szybko zasnelam...dawid odlecial po 19 a martynka pol godz pozniej.ja tez uwielbiam takie wieczory..tylko wtedy mam czas dla siebie tak naprawde..tak czy siak zasnelam przy serialu no masakra nie moge sie polozyc bo od razu zasypiam a ostatnio prasowalam i caly film obejrzalam..ale znow jak nie pojde spac wczesnie to jestem wlasnie jak zoombi...staram sie isc tak o 21 spac...ostatnio zaczelam ogarniac jeszcze chatke wieczorem dzieki temu zyskuje czas rano mam wiecej wolnego...i moze w koncu znajde czas na orbitreka:sorry:czekam az dawid pojdzie do przedszkola a mala sie obudzi bo najlepiej rano wtedy mala wyspana i usmiechnieta i tak do godz posiedzi w lezaczku.to zdarze pojezdzic.
pogoda do bani ale pojde ok 10 do biedry na jakies zakupy bo echo w lodowce i wedline tez trzeba zakupic..
widzialam ulotke biedry na swieta..ja kupie dawidowi na mikolaja 2 op lego te male bo widzialam ze beda a ostatnio zaczal sie interesowac..nie chce wiekszego pudla tych klockow bo beda sie walac po calej chacie.male mu starczy.
kupowala ktoras z was ta posciel z biedronki bo beda fajne za 50 zl ale kurde niewiem czy brac bo z ciuchow nie bylam zadowolona.
dzis zebranie mam w przedszkolu ale chyba maz pojdzie.wczoraj wogule pani mi powiedziala ze jeden chlopczyk sciagnal dawidowi okulary i nimi zucil:szok::szok::wściekła/y:na szczescie nic sie nie stalo ale wiecznie z tym chlopcem problemy naprawde..w tamtym roku co chwile a w tym to samo rodzice nie daja sobie z nim rady...ciagle kogos bije az paniom sie pomysly skonczyly i kazały dzieciakom robic tak jak sie on zbliza do jakiegos dziecka to z piesciami do niego:-D:-Dwcale sie nie dziwie..nawet sie zastanawialismy czy dzis na zebraniu nieporuszyc tego tematu ale kurde jego matka wie o tym a tez niechcielibysmy by jej bylo przykro.
ciacho plecy juz mnie nie bola wzielam kapiel maz plecy wymasowal i przeszlo:-D
 
reklama
hejka

tylko się witam bo młody na kolanach siedzi i łapie za klawisze.
ja chodzę spać tak między 23 a 24. Wstałam o 5 ale jeszcze chwilkę poleżałam póki młody nie marudził.
 
dzien dobry
mi sie juz czasy skonczyly kiedy dzieciaki wieczorami chodzliy wczesnie spac, mloda czesto gesto ma na pozniejsza godzine do szkoly wiec 21-21:30 idzie a strasz kolo 22 wiec moja wolnosc jest jak one w szkole tyle mojego te kilka godzin:-D oo wtedy to wszystko musze porobic i po zalatwiac
kroma dzisiaj palec lepiej ale obraczki nie wsadze bo spuchniety:baffled: ezoja ja tez czesto siedze do pozna ale ostatnio staram sie max 23 bo pozniej nie moge usnac i zdaza mi sie leze 2 godziny i nic:confused2:
marzenka 4 rano dla mnie to teraz jakas abstrakcja chociaz jakbym musiala to bym wstawala ale fakt ja codziennie od 6 juz nie spie
 
kroma podobnie śpimy i wstajemy ;-)
marzenko w każdej grupie w przedszkolu znajdzie się takie dziecko widzę, u młodego to samo...
Teraz miesiąc listopad go nie puszczam, uodparnia się. Ale wolę jak chodzi, jest spokojniejszy w domu bo tak adrenaliny ma za dużo i lata po pokojach jak perszing w worek treningowy wali ja nie wiem z kąt on tyle energii ma. Jednak po przedszkolu jest o niebo inny :sorry: No i po całym dniu razem to się kłócą pod koniec dnia moje małpiszonki. A tak tego nie zaobserwowałam.

idę z psicą... miłego dnia, zaraz wybywam do g-wa. Znowu dentysta!!! HELLP :baffled:
 
Hej...ja z kawa ostatni dzien wolnego trzeba sie polenic ;-);-)

ciacho u mnie jak u ciebie prawie ze z dzieciakami , ja tez odpoczywam jak ich nie ma hehe :-D
ja musze moich gonic do spania bo sami to nie pojda bede siedziec gapic sie ze mna w tv byle nie isc spac wrr...
ale przewaznie teraz jak szybko ciemno to 20:30 wyprowadzam ich do lozek i wtedy w spokoju ja do 22 jeszcze na tv patrze :tak:

ezoja ja nie mialam na mysli ze ty tylko przed kompem siedzisz no cos ty :-D
tylko ogolnie ze pozno chodzisz spac :tak:

Marzenka a kiedy Dawid idzie do przedszkola ?
ja bym pogadala z innymi rodzicami i poruszyla wspolnie temat tego chlopca tak nie moze byc...
zeby rzucal okularami twojego dziecka :angry:

Kawke wypije i ide mielone lepic zrobie dzis pulpety w koperkowym sosie z ryzem :tak:
choc juz wiem ze mlody nie zje :angry: bo nie lubi ryzu i takiego miesa w sosie ech...najwyzej dostanie pizze z zamrazalki :-D
 
ezoja to powodzenie o dentysty:-) dzieciaki tak maja ze po przedkszolu sa lekko wypompowane
owca a nie mozesz zrobic jemu z ziemniakami? ja nieraz tak robie ze mam i ryz i ziemniaki co kto lubie
dzieciaki to nawet jak pojda do siebie to zapomnij ze sie poloze tez musze gonic dobrze ze nie maja tv w pokoju:-D
 
ciacho tu moze o ryz nie chodzi tyle co o te mieso ze jest w sosie obklejone :-D
ach mowie ci wymyslaja ciagle , za to mloda lubi takie pulpeciki i nie dogodzisz :no:

u mnie tv ma maly w pokoju ale tylko niemiecka i w sumie rzadko ogladaja tam , jedynie sluzy im tv tam do grania na wii :tak:

Kawa wypita ide do kuchni :tak: musze jeszcze jakas zupe na jutro sklecic :tak:
 
moje lubia takie rzeczy ale starsza dba o linie i tylko w weekendy pozwala sobie na taka rozpuste jak takie sosy itp.
musze dzisiaj tez cos zrobic na obiad chyba jakas zupe i bedzie gitara
a ja pieke sernik bo mam cale wiaderko a konczy sie termin waznosci
 
no twoja starsza w takim wieku to teraz sie zaczyna strojenie , dbanie o siebie pewnie itd...
jaki sernik robisz ??..

ide i dojsc nie moge :-D daleko ta moja kuchnia :-D
 
reklama
ciacho ja moze i bym jeszcze zasnela ale tak o 4 mala do cyca przebrac pampka zanim poje to juz 4-30 byla zanim zasnela mala to juz przed 5 bylo cos tam zasnelam na chwile a o 5-30 moj do pracy i dawid przyszedl polezelismy do 6-30 i tyle.
ezoja moj dawid tez taki jest jak nie chodzi ..jak jest weekend i ide z mala na spacer to on przewaznie niechce isc bo z tata woli w domu no ale co w domu wynudzi sie to go zabieram zeby adhd nie mial...a teraz jak mniej wychodza na dwor to ledwo zamkne drzwi od sali i zaczyna fisiowac biega po szatni jak wariat niemoge go zagonic...no za duzo energi ma..
owca ale dawid chodzi do przedszkola:-D czemu mialby nie chodzic:eek:
moj maly wczoraj w przedszkolu zjadl ryz ponoc ale bez sosu az jestem w szoku bo srednio za ryzem jest.
a ja w ramach zdrowego jedzenia na sniadanko zrobilam sobie owsianke ;-)chyba bede tak codziennie:tak:bo te kanapki tylko zapychaja no i ile mozna jesc chleb:-D
 
Do góry