reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

magda zartujesz ze tyle biora?? :szok: duzo...
no chcialabym swoje wynajac w KRzeszycach ... prawie 80metrowe 3 pokoje...


tak kochana tyle biora teraz ludzie sie cenia
zobacz sobie nawet na alegro wynajecie to zobaczysz jakie ceny :tak::tak:....
Mieszkania - Aukcje internetowe Allegro

ty jako na wiosce to mozesz wziasc troszke taniej jakies 700 -800 zl i tak bym wziela :tak:...

a ty gdzie chcesz mieszkac ze swoja rodzinka??:baffled::baffled:
 
reklama
700- 800 + oplaty wzielabys?? ehmm... kurde musze sie zastanowic...
tak chcialabym wynajoc komus bo finansowo nie daje rady juz na maxa. A mieszkalabym w gorzowie z babcia mojego meza. Mieszka sama w duzym 3 pokojowym mieszkaniu. Mieszkanie jest na mojego meza. Tylko ze to chata do remontu calkowitego... mieszkanie na piece itp. :-(
 
700- 800 + oplaty wzielabys?? ehmm... kurde musze sie zastanowic...
tak chcialabym wynajoc komus bo finansowo nie daje rady juz na maxa. A mieszkalabym w gorzowie z babcia mojego meza. Mieszka sama w duzym 3 pokojowym mieszkaniu. Mieszkanie jest na mojego meza. Tylko ze to chata do remontu calkowitego... mieszkanie na piece itp. :-(
aha no jak masz taka mozliwosc mieszkania u babci to moze warto na jakis czas sie nad tym zastanowic zawsze to pare groszy by wpadlo :tak::tak: a ze piece no coz dasz sobie rade :tak:...
i zaoszczedzilabys troche na paliwie bo jezdzac codzien od siebie do gorzowa to troche pewnie kasy na to idzie :tak:...

no nic trzymam kciuki zeby w koncu wam sie jakos to wszystko poukladalo kochana i glowa do gory nie smuc sie :-):-):-)
[/QUOTE]
 
hej hej gdzie jestescie??:-):-):-)

ja robie obiadek pyrki sie gotuja
jak m wroci to smigamy do tesco po pampersy i jakies warzywka bo mam kabaczka to leczo bede robic :tak::tak::tak:

aha i jak wyszlam na dwor to osoa mnie cholerna ugryzla wrr..ale bolalo :angry::angry::angry:
teraz zeszlo mialam babla a teraz jest ok tylko raz po raz ukluje :angry::angry:....

no nic nie ma nikogo to ide pranie zdjac....
i bede dopiero wieczorem papapa

ciasteczko gdzie sie podziewasz???:confused::confused:
 
cześć laski!!!!!!!!!

marzenka ja do picia daję samą wodę. herbatkę smakową daję jak Cypusiowi rozpuszczam biszkopcika to wtedy troszkę polewam.

A w ogóle to mamy 5 ząbka:-):-):-)

Taki jakiś dziś dzień męczący. Cypol śpi a jak wstanie to idziemy do kacpra koleżanki na urodziny.
miłego dnia laski
 
jestem jestem:-)
chcialam troche pospac ale dawid na daje,@mam teraz dostac i juz jestem do dupy zmeczona na maksa jestem i tylko niepotrzebnie sie zloszcze:-(
no wlasnie jezyk przypomnialas mi ze moge juz dac dawidkowi biszkopta:-)no ja tez staram sie dawac jak najwiecej wody,herbatke mam owocowa z dzika roza ta duza puszke i juz stoi 3miesiace:-)
dawid dzis zrobil mi az 4 niespodzianki,zreszta juz ktorys dzien z rzedu,masakra nie wyrobie z pampkami,bo do tej pory byla raz dziennie i styklo.
madziarena co ty za glupoty wygadujesz,znamy sie wszyscy moze nie osobiscie ale forum duzo daje:-):-)i pisz jak tam tylko bedziesz chciala:-):-)
super ze dzidzia buszuje hehe,masz juz wszytsko przygotowane?jaki wozek masz na oku myslalas juz nad tym?
larvunia widze ze u ciebie nastaly czasu kryzysu:-(trzymaj sie kochana i mysl pozytywnie ze wszytsko sie dobrze ulozy,bo tak trzeba:-)chyba u kazdej znas ciezko z kasa tymbardziej u mnie megi i madzi bo zyjemy jak by nie bylo z jednej pensji,do tego oplaty,paliwo takze marnie to wychodzi ale nie trzeba sie poddawac:-)
a powiedz ciebie by to zadowalalo jakbys wziela 700-800zl za wynajem?tylko jak juz niezapomnij o jakiejs kaucji bo wiesz o zniszczenia nie trudno kochana.
beti kochana gdzie ty sie podziewasz?dawaj jakies foty:-)
asienka lub ania pr czy wy sie orientujecie czy u was w gorzowie jest taki sklep pepcio?asienka tam sa bodziaki i rozne pierdolki dla dzidzi za calkiem nie drogo,ja body dawidkowi kupuje za 5zl lub 4,takze warto dobre cenowo bo przeciez dlugo dzidzia w nich nie pochodzi,szkoda kasy na drozsze a gatunkowo tez super:-)
ja dawidkowi osttanio kupilam 4 pary za 20zl wiec opyla sie kochana,
 
reklama
pepco jest na ul.Fredry tam gdzie "Marsze" nie powiem maja bardzo duzo fajnych rzeczy, dzisiaj akurat bylam bo zaszlam obok po zakupy to i tam zalazlam,
fajne sweterki maja tylko ze moje dziewczyny maja tyle ubran ze jeszcze dwojke innych bym ubrala ale lepiej miec niz nie:-)
wiec nic im nie kupilam
 
Do góry