reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

hello
future ja o tej porze to na drugi bok sie kladlam;-)
tylko ze ja sie budze o 5-30 i nie spie przez caly dzien;-)
kroma ja dzis robie babke i babeczki tylko jakis sensowny przepis musze znalesc....
maly mi wczoraj zasnal po 18;-)i wstal o 5-40:baffled:;-)
kroma ja pamietam ze jak wiezlismy dawida do domu to strasznie padalo ale bylo cieplo...
future fajnie ze jestes juz wlascicielka..swoja droga dlugo czekaliscie na papier....ale najwazniejsze ze juz macie...a z kredytem dacie rade?bo ty poki co nie pracujesz no i zalezy jaka to bylaby rata....no i na kiedy myslisz ze bedzie wszystko zrobione?
fajnie ze rodzice wam tam pomagaja.....wogule to cieszcie sie dziewczyny te ktore maja pomoc ze strony rodzicow bo domyslam sie jak lzej jest..ja natomiast nie moglam na nic liczyc i wszystko samemu trzeba sie dorabiac
milej soboty i udanego pichcenia:-)
 
reklama
łooooo padłam już o 20.30 szok! Ale wcześniejszej nocy spałam tylko 4 h.

ZDROWYCH WESOYCH ŚWIĄT moje drogie :tak:

zyczenia-wielkanocne.png
 

Załączniki

  • zyczenia-wielkanocne.png
    zyczenia-wielkanocne.png
    196,6 KB · Wyświetleń: 14
Hej !!

ja na pelnych obrotach juz hehe ;-)
moj m z mloda byli juz ze swieconka , tesciowa pracuje do 15 wiec ja rzadze w kuchni
narazie zrobilam jajka w sosie tatarskim i teraz biore sie za salatke jarzynowa :tak::tak:

Future to gratuluje ze masz juz wszystko na papierku :tak:
no i udanych chrzcin !! tez nie mial kiedy zepsuc ci sie ten piekarnik hehe..:-D

Marzenka my tez wszystko sami musielismy sie dorabiac ze tak powiem...rodzice nic nam nie pomagali itd...ale dajemy sobie rade i bez niczyjej pomocy :-):-)

Zycze wam Wesolych Radosnych swiat , bogatego zajaczka :tak::tak:

bo nie wiem czy jeszcze zawitam tu...
 
marzenka słuchaj ja pracuej cąły czas. 2 tyg temu skończył mi się macierzyński, a teraz jestem na wychowawczym poki co.
z kredytem musimy dac rade. mąż się musi o to martwic. rata nas wyniesie okolo tysiaka. juz obliczone.
dobra ide dalej do roboty.
 
Future fajnie, że udało Wam się dostać papiery, trzymam mocno kciuki, żeby wszystko Wam się poukładało jak chcecie.
A jak rozwiążesz sprawę z piekarnikiem? Udało się naprawić.. co za pech akurat przed imprezą.
Marzenka ja też nie mogę liczyć na rodziców.. tata nie żyje, a mama finansowo nie ma jak pomóc, dobrze że opiekuje się moim Guciem, bo bez tego musiałabym siedzieć w domu. Na wszystko sama musiałam zapracować.. na studia, dziecko. Czasem zazdroszczę troszkę tym, którzy mają na kogo liczyć w tej kwestii finansów. Na pewno jest dużo łatwiej.
ezoja gdzie spędzacie święta? Jak Marcelinek?
Owieczka dzięki za życzenia i Tobie też wszystkiego co najlepsze w te święta.

W ogóle wszystkim Wam dziewczynki

images.jpg

Wesołych Świąt i smacznego jajca
 

Załączniki

  • images.jpg
    images.jpg
    9,5 KB · Wyświetleń: 14
czesc popołudniowo

aniołku hej hej, Święta.... jak co roku u moich rodziców, lecz w tym roku mam zaproszenie i do brata męża, jedziemy i tam ale na dosłownie godzinę , dwie. Od rana zamierzam być u rodziców... a poniedziałek w domku ;-)
Meżu był z Fruciem dziś w szpitalu u kontroli, bo słuchać kaszlu nie mogłam już. Osłuchowo ok, zapalenie gardła z podejrzeniami krtani, dostał syropek przez trzy dni ma brać, jak nie pomoże to do lekarza swojego. Plus dalej mam go inhalować bo robię to codziennie. Ogólnie młody ma apetyt i się bawi, wesoły, lecz ten kaszel przerażający. Z resztą ja nie pamiętam by mój synek kaszlał "normalnie". On ma specyficzny kaszel za każdym razem, obojętnie na co choruje kaszle jak stary chłop tak ze środka, takie szczekanie.


Pozdrawiam Was! :-) :-) :-)
 
hejo
future eeeeeee to nie jest tak zle..myslalam ze nie masz nic...niewiem co mi sie ubzduralo;-)
my mamy wieksza rate kredytu bez mojej pensji bylo bardzo ciezko ale teraz jest ok;-)
aniolek ja tez takim zazdroszcze troszke..teraz nie ale jak wczesniej sie wprowadzalismy to nawet pralki czy lodowki nie mielismy za co kupic....ale sobie poradzilismy i jest ok;-)
owca rzadzisz:-D
kochane zycze wam wesolych swiat i smacznego jajka;-)
bay
 
reklama
Do góry