reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
ciacho a w ukryciu :-D:-D

U mnie m wrocil to ja wybylam , pojechalam sobie do Rossmana :tak:
kupilam kilka drobiazgow , zrobilam odbitki zdjecia bo sobie w ramke wlozylam :-D
mlodej kupilam bluzke z przeceny i jestem :tak:

Teraz fryca umylam i ide kanapki robic bo cos glodna jestem :tak:
 
ciacho ty zdloniacho :-):-) super ci to wychodzi , naprawde fajne :tak:

u nas tez pogoda popaprana , raz deszcz i wiatrzysko a za chwile slonce i badz tu madry :tak:
 
Ja tez w ukryciu :) dzis mialam goscia, przyjechala kolezanka z 2 miesiecznym synkiem..cudowny juz nie pamietam jak mlody byl taki malutki..
Ciasteczko ale fajne to co tworzysz:)
Dziewczyny ja tez mialam nie zaprzepascic wagi.. tak fajnie wazylam po porodzie a teraz co.. bancur urosl jak w ciazy jestem zalamana..lodowke na klodke.. a kluczyk przez okno:zawstydzona/y:
 
Ostatnia edycja:
future jak to jest mozliwe ze tak malo przytylas w ciazy?to ty chyba jesz wszystko na co masz ochote cio?jak ci z tym dobrze to czemu chcesz sie odchudzac;-)
ja juz mam plana ze na jesien znow zaczne biegac zatrudnie ciocie do dzidzi na jakas godzine i nie ma sie zmiluj:tak:
milej nocy
wpadlam tylko zobaczyc na poczte czy mi wyslalali falownice do wlosow;-)
 
Wy tu o odchudzaniu a ja bym pare kg sobie dołożyła a czemu by nie:-D chudzinka ze mnie ale w mojej posturze to gadają że ładnie se wyglądam i że gdzie ja tam że dzieci rodziłam....a jednak bym troszkę chciała przybrać, tyle dobrego że mogę jeść co chcę i w ilościach ile chce:sorry2: taka moja natura:tak:
Czekam na m jak wróci ze strzelania i zmykam. Dobrej nocy;)
 
a ja mam katar. Dobrze że tylko katar.

A ja przytłam w obydwu po 12 kg, tylko z innymi wagami startowałam bo z Olką to 57 kg,a z Arkiem 59kg, teraz też prawie miałam 59 kg. Ale niby tyle samo ważę co za czasów nastolatki, a ciało już nie te.
 
reklama
Do góry