reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

faktycznie dzien babci moje juz daly czekoladki dziadkom:tak:
a my zmiana planow idziemy do kina:-D:-D dobrze ze ja mam ziemniaki i nie musze wsumie po zadne zakup isc:-D
 
reklama
czesc
byla u lekarza widzialam dzidziusia:-)slyszalam serduszko oj ale mi sie humor poprawil:-)
wszystko jest ok :-)
bylam w pracy dac zwolnienie i wszystko gra...kierowniczka sie tego spodziewala;-)
 
Cześć wszystkim;)
Wreszcie na swoim wyrku się wyspałam, 8.30 zwlekłam się z niego. Pawcio kaszle i smara się, czemu mnie to nie dziwi...:/
Teraz obydwoje na lekach ale na razie nie idę do lekarza z nim, spróbuję sama podleczyć. Z Zuzią byłam w zeszłym tyg to nic poważnego nie było, kaszel jej się urywa więc chyba dobrze. Jaki syrop byście mi polecały do Pawła na kaszel?? słychać że wilgotny ma?
owca mama moja pracuje niemal codziennie chodzi do takich stałych pań sprzątać już od lat więc ma wyznaczone dni co dzień do kogoś innego więc nie przyjedzie. Teraz najprędzej my pojedziemy na Wielkanoc.
marzenka to super, wiem jaką radość to sprawia, słyszeć serduszko dzidzi:-) dobrze że wszystko jest jak być powinno, dbaj o siebie:*
 
Ostatnia edycja:
no hej.
u nas leniwy poniedzialek. menżu uczy się na egzaminy, Hesiu śpi, a Guś na dworze z babcią. Ja jestem niewyspana, ale mam duuuzo do zrobienia. prasowanko, pranie juz drugie wstawiam. i jakos nie moge tego zostawic. bo się uzbiera znowu za duzo.

Owca - Zuzia ma 7 lat. ale w domu tylko 2 młodszych braci po 6 lat mają, więc świetnie się z helenką bawiła. może dlatego, ze to dziewczynka. absolutnie im wiek nie przeszkadzał, i jakoś się dogadywały. mialam przez kilka dni naprawdę spokój z Helką.

Jutro jedziemy na szczepienie. aż się boję. eh

a wogóle laski zaraz zamieszcze kilka rzeczy na bazarku, bo mam na sprzedaż ;)
 
future pokaz co tam masz;-)a
ale mi dobry rosolek wyszedl czekam na makaron ale i tak nie moge sie powstrzymac i bez makaronu pije:-D
ja zaraz zmykam po dawida i do kolezanki na kawe idziemy..dzieciaki sie pobawia
 
hejka

ja żyję, ale czasu nie mam i jakoś mi się nie chce nic. Prawie zdrowi, mnie tylko głowa boli. Pozdrawiam.
 
reklama
Hej !!
ja troche sobie sprzatalam , obralam warzywka na jutro na zupke i czas leci.
Byla mama u mnie i bylysmy w przedszkolu w sumie nic nowego jej nie powiedziala tyle to ja juz wiedzialam hmm...:angry:

Marzenka fajnie ze z dzidzia wszystko dobrze :-):-)
Ciacho byliscie w kinie ?? na jakim filmie czy bajce??
Kroma ty zalatana caly czas ale co sie dziwic z dziecmi tak to jest :tak:

My moze na wekend w niedziele tez do kina sie wybierzemy ale jeszcze nie wiem zobacze :baffled: co bedzie lecialo :tak:
u nas w niedziele jest promocja ze dorosli placa wtedy tyle co dzieciaki taki familientag ;-)
 
Do góry