reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
no pozmieniało się...
po co pod avatarkiem te liczby?? i w ogólnym forum też inaczej... lista inaczej jest rozłożona ;-)
ale mi to nie przeszkadza.

my już po spacerku z koleżanką i dziećmi, nawet na kawce u mnie byli dzieciaki się pobawiły i czas widzę na moją Misię... idę ją kąpać powoli... i będzie spokój ;-)
 
Niedziela to chyba sam w sobie taki "leniwy" dzień i nic nikomu się nie chce no ale jakoś dzień trzeba zorganizować ;-) u Nas jakoś minął, jutro trzeba wstać ale dam radę ;-)

Mi tam się jakoś nic nie zmieniło w forum bynajmniej jak jestem tutaj i piszę do Was, ale zaraz oblukam.


Megi a bo takie dni zawsze szybko mijają, ale przynajmniej zobaczyliście się z rodzicami a dzieci z dziadkami ;-):tak:


My dziś w domku siedzieliśmy, nigdzie nie poszliśmy, wczoraj byliśmy z dziećmi na jakoś 15-20 minutowym spacerku ale zimno dzieciom było i nie chcieli dłużej i musieliśmy do domku ale dotlenili się trochę ;-) na sankach pojeździli, Jasiek za bardzo na początku zejść nie chciał ale później jak chyba zimno mu się zrobiło to dał się z nich ściągnąć :-p:-p
 
hej
ja dzis lezalam i spalam do 12 zle sie czulam.... na nic sil nie mialam..
pozniej sie ogarnelam i lepilam te pierogi..rany ja to zawsze se znajde cos do roboty.....nalepilam dzis 60szt i zamrozilam;-)
u mnie tez dzis leniwie..po obiedzie pojechalismy do tesciowej dac prezent od dawida bo jutro nas nie bedzie..pozniej chwile na sanki troche lepiej mi przewietrzylam sie i gra gitara
megi fajnie ze wizyta rodzicow udana..to co dobre szybko sie konczy.kochana moj tez jedzie od 11 do niewiem ktorego ale na dwa tygodnie w gory...wiec zanudzimy sie ale tez zatesknimy nie bedzie zle;-)
 
no hej. ja dopiero usiadłam. cąły dzien latania. Zuzia pojechała, jej mama przywiozła ciasto. obżarłam się, że szok. w tygodniu chyba zabiore zuzie z helenką na kulki. kupiłam 3 kupo0ny jak PR mowiła ze sweetdeala.
no dobra lece ;*
 
Dzien dobry
pranie sie kreci , kawke popijam i mysle co dzis ugotowac :baffled:
za oknem dalej bialo i znow sypie.....kiedy ta zima sie wreszcie skonczy ??????
ja chce juz wiosne , chce na dzialeczke sobie isc posiedziec w ciepelku ...:laugh2:

Megi fanie ze wizyta rodzinki udana byla...mama twoja pracuje na codzien ? moze moglaby przyjechac jak twoj bedzie na poligonie
:baffled:

Ciacho jak zawsze fajne cosik
;-)

Future to sie najadlas ciacha na sama nocke hehe..ale co tam raz nie zawsze
:-) ile lat ma ta zuzia ?

Wstawac laski, wstawac :-):-)
 
owca u nas wieje i wlasnie snieg pada, ilez mozna:growl:...? mrozy maja prawie trzymac do konca stycznia:baffled:
ja tez chce wiosne i cieplo, kocham cieplo
a dzieciaki w szkole?
 
reklama
Tak ciacho oddelegowane do swoich placowek :-D:-D
u nas taki drobny snieg sypie , i tez lekko zawiewa :angry:
musze wyjsc do sklepu nie chce mi sie...
mam rybe ze wczoraj jeszcze ale ziemniakow brak wiec i tak trzeba sie wyruszyc, a przy okazji musze 2 listy wyslac
:tak:
Dzis dzien babci trzeba byloby zadzwonic z zyczeniami
:baffled:
 
Do góry