reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
hello
ale jestem zmeczona i plecy mnie bola....wczoraj w pracy sie narobilam..jej az w szoku jestem ze az tyle mi sie udalo....jeszcze mamy zmiane calego sklepu wszystko gdzie indziej ma byc....i jest masakra poprostu..
jeszcze maly sie obudzil o 6 mama pic mama motor gdzie jest i dopiero teraz wstalam ale i tak sen przerywany to dupa...
ania pr ja tez jak ide na 13 to troche ogarne pojde z malym na dwor i leci nawet sie nie zdarzy odpoczac:baffled:ale co zrobic takie zycie;-)
 
nom życie życie ... ja teraz na 6 do 14 chodze bo jak wracalam o 15 to mi dnia brakowało chociaz teraz tez nie moge sie wyrobic wiec nic lepiej :/ moja tez dzisiaj miala pobudki w nocy
 
hallo
I am strong woman. Sama przemeblowalam dzieciakom pokoj rozkrecilam lozeczko i wynioslam do samochodu bo brat ma jutro je zabbrac. Nie bede sie prosic mojego przez 2 miesiace o pomoc:angry::angry:dzis mnie wkurr bo mu napialam ze masz umyc podlogi bo nie wyrobie sie i nie jestem wolem to mi napislam ze "musi"? ze mozna bylo poprosic nosz kurrrr
 
reklama
Hallo laski
Wpadam na moment chyba się już pożegnać, usiadłam na chwilę tylko aby odsapnąć, zakręcony dzień mamy, pakowania ciąg dalszy, myślę czy aby wszystko spakowane, żeby niczego nie zapomnieć. Nie jedziemy na kilka dni ale na prawie 3 tygodnie. Ile rzeczy dzieciaków pozabierałam no ale w górach różna pogoda może być więc i ciepłe musiałam spakować. Biorę lapka więc w wolnej chili kuknę tu ale wybaczcie z góry jeśli nie będzie mnie zbyt często. Ruszamy dzisiejszej nocy nad ranem. Uciekam i trzymajcie się wszystkie:-) Buziaki!!!
 
Do góry