reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

larvunia hehe no przy dzieciaki nieraz monotonia nieraz nie:-D
aniolek o wspolczuje ale moze bedzie lepiej dzisiaj, daj mu cos przeciwbolowego
 
reklama
no ciacho ja mam w domu co robic, ale na dwór by się chciało wyjść juz ponad tydzień jak nigdzie nie byliśmy.
aniołek daj ja Ci maszynką przejade hehehe dziś swój bok będe golić to mogę i o Twoja grzywke zahaczyć hehehe ;-) Teraz takie grzywki w modzie widze w tv heheheheehhe
 
hello
larvunia to zes mnie rozsmieszyla wiesz:-Dwiesz co tak naprawde to podczytuje codziennie a jak juz sie zabieram za odpisywanie to mi sie odechciewa....bo chodze przemeczona niewyspana i jeszcze w dodatku mojego nie ma...nie ma czasu na leniuchowanie bo jak nie praca to zmodym na dwor i tak leci...ae szczerze juz mam dosc....jutro ub dzis moj juz bedzie i wkoncu bede mogla odetchnac..
megi pokaz nowa fryzurke
larvunia ale jak lepiej z dzieciaczkami?
ciekawe jak tam mycha :-Dpewnie sie cieszy mezulkiem i mieszkaniem
a tymczasem zmykam na obiad i do pracy..
reszte pozdrawiam..
 
no hej, aniolek powiem ci, ze na moją zel nie działał wogole. jak nie dostanie przeciwbólowej dawki w nocy jak idzie ząb, to nie zaśnie. a zel moge se wsadzic w d.... nawet już nie wiem, gdzie lezy ;)))


co macie dzis na obiad? ja robie cycki kurzęce w panierce dla nas, i bez panierki, dla Heski.
wczoraj tatuś jej kupił sałatkę owocową (ananas,gruszka, jabłko, melon, kiwi, winogrona, pomarańcza) to dziś na śniadanie się zajadała z bułeczką świeżą. powiem wam, ze nie mam problemu z jedzeniem u malej. do niedawna nie tolerowała pomidorów, a teraz wcina ćwiartki jak nie wiem. dziś jej zrobie ze śmietanką do obiadu.
jedyne co, to dale jnie rusza szczypiorku ;))))
 
future ciesz się że dziecko ładnie ci jada wszystko a że coś tam jej nie zasmakuje to rzecz normalna można równie dobrze czegoś nie lubić:)
hmmm....no nie wiem czy wam się pokazać, siostra mi już zasugerowała że w długich mi znacznie lepiej a ja na lato chciałam ściąć...jakby co proszę tylko szczere wypowiedzi na mój wizerunek
 
Future no na mojego też żel nie działał, ale jakoś wczoraj cudem się udało. Fajnie, że Hesia tak ładnie wszystko zajada, dlatego tak ładnie wygląda. A do szczypiorku może się jeszcze przekona :-) Ja mam dziś na obiad makaron z sosem hehe bardzo wykwintne danie :-D
Megi poka poka ocenimy na pewno ładnie, i na lato krótkie włoski jak najbardziej pasują. Zawsze to wygodniej
 
reklama
Do góry