reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

hej dziewczyny. no tematy na miarę naszego forum. PR śpij ile wlezie bo za dnia na pewno stracisz siły.
Larvunia daj linka do picasaweb


trochę pooddychalismy w szkole rodzenia, troche sie pochichralismy, ale w zasadzie dziś dowiedzieliśmy się duzo fajnych rzeczy zwiazanych z porodem. moj menżu mial trochę przerażenie w oku bo dzis bylo o porodzie fizjologicznym, o dolegliwościach, problemacj i patologiach. a on co chwile mi szeptal, ze przecież ja bede miala cesarke, ale w zasadzie przecież jeszcze nie wiadomo.
ale bylo bardzo fajnie. ale mowi, ze za tydzien nie jedzie ;) bedzie spal. bo on ma srody wolne. a za tydzien adaptacja maluszka...wiec pewnie i tak pojedzie.

a dzis ja pare razy zabieralam glos, bo na pytania poloznej znalam odpowiedzi, a on mi mowil, ze juz mam rzestac, niech inni mowia hhehe. ale tam te dziewczyny jakies ciche są i przygaszone. boją sie czy co, nie wiem. a ja do cichych nie naleze. pozniej pojechaliśmy do pizzerii ok i zjadlam pyyyyszne spaghetti - godne polecenia. bardzo czosnkowe mniami
i pozjadalam Dzekowi wszystkie krewetki z pizzy heheh. jestem pelna i zadowolona. Helenka chyba tez, bo spi. namachala sie ze mna w szkole i odpoczywa.

ale niestety moj menzu zaparkowal w niedozwolonym miejscu i dostalismy wezwanie do strazy miejskiej w celu wytlumaczenia sprawy. na jutro na 8 rano. chyba zdurnieli, przecez ja spie o tej godzinie. no wiec zadzwonilam tam, powiedzialam co i jak, (sciemnilam, ze ja do szkoly rodzenia, nie moglam dalej pojechac bo mi ciezko chodzic heheh) i pan mnie tylko pouczyl przez telefon ;) znowu sie udało ;)))
i cale szczescie, ze to on prowadzil, bo gdybym ja tam stanela, to by sie zaczelo: nie widzialas znaku? nie moglas dalej odjechac? bla bla bla ;)

eh...co do balaganu, to nic nie mowie. obiadu dzis nie ma, byla pizzeria, moze bedzie kolacja, ale nie wiem. musze odpoczac, a psy patrza na mnie blagalnym wzrokiem ;/

megi trzymaj sie, mowia, ze z drugim latwiej ...a Ty juz zreszta wiesz co Cie czeka.
 
reklama
Dzięki Future;-) mówisz że z drugim łatwiej?? to zależy co:-) cesarki trochę bardziej się boję niż za pierwszą razą bo wiem na czym wszystko będzie polegało a wcześniej mogłam tylko wywnioskować po przeczytaniu pism:-D może dam radę wrrr...
 
a mnie larvunia zmusila, zebym zezdjęciowała brzucha. skoro musialam umyc też lustro to podziwiajcie ;) i niewazne, ze nie posprzątalam lazienki.

32 tydzien 006.jpg32 tydzien 007.jpg32 tydzien 008.jpg
 
Hej :-)

Ja sobie w końcu usiadłam. Z pracy po młodego, potem do sklepu, w domu byliśmy o 17. Zjedliśmy, na rosół nastawiłam, pranie wlączyłam, Miśka M ukąpał, teraz mały usypia, tylko czasem z pokoju słychać " tatu-tatu, mamuuuu".Ogarnąłam z grubsza mieszkanie, tzn tylko poukładałam porozrzucane z rana rzeczy i garki pomyłam i jestem padnięta. Piwko sobie strzele i jakiś film z M załączymy.

Future - fajny brzusio, ale rzuciły mi się w oczy Twoje piersi............łooo natura chojnie Cię obdarzyła
 
reklama
witam wieczornie
future brzusio ladny, a co do stanikow hehe to ja cos wiem na ten temat z tym ze nosze wieszky rozmiar od ciebie bo F a teraz w porywach G:eek:
 
Do góry