reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

PR -To sie nazywa męskość :-p

Rety jak mi sie nic nie chce i ma zakwasy bo z kolei mój wczoraj udowadniał mi swoja męskośc 3 razy :-pa dzis ruszac sie nie moge .
A tu musze sie z domu wyczołgac i kupic słodycze dla dzieciów bo halloween jutro i jak nie dam cukierków małym potworom to mi chate jajami obrzycą
Miłego dnia laseczki
Laski co dzis na obiad ??
2 dni temu miałam zrazy wołowe , wczoraj pomoidorówke i pizze wczesniej była ryba a dzis ????Tylko musi byz z mięchem help
 
reklama
Hej sobotnio !!!
ja posprzatalam chatke pozniej jeszcze musze smignac do sklepu..
na obiadek mam dzis gulasz :tak::tak:

PR super widac ze chlop jak dab :-):-)...

uciekam milego wekendu !!
 
Witam

Pr- hihih super widac to chłop jak dąb :-)

Katgen- kto cie tak denerwuje :-)

Larvunia- ciekawe co twoja fasolka tam ma.

A ja chyba tego mojego chłopa udusze :wściekła/y: no dziła dzis na mnie strasznie dobrze ze poszedł drzewo układac.

Miłego dnia
 
Ania Pr- chłop jak się patrzy:)


U nas na obiad dziś pierogi ze szpinakiem i cebulką.......mniam.


My wróciliśmy z zakupów, kupiłam sobie na zimę plaszczyk puchowy, tak mi się bardzo podobał choć cena nie, ale............i tak go wziełam, pewnie sama bym się nie zdecydowała, ale M namawiał i uległam;/Potem pojechaliśmy na zakupy do spożywczaka i pokupywałam na bigos i wieczorkiem będę robić.
Młody poszedł spać a jak wstanie idziemy do parku na przechadzkę, bo tak ślicznie ddziś że szkoda siedzieć w czterech ścianach.

Miłego weekendu życzę!
 
Ale tu nudy ostatnimi czasy.

Ja chalupe wysprzatałam, aż lśni. zakupy zrobione. Izku wcina kolację. K. śpi.

I mi jakoś tak. nijak
 
witam niedzielnie i leniwie, odpoczywam

ania to tak jest z dziecmi, mlodsza tez potrafi taki cyrk zrobic ze rece opadaja

milej niedzieli zycze
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
dzien dobry:-)
my mielismy dzis jechac do mojej mamy na groby ale ze dawidek jeszcze chory to dalismy se spokoj,pojedziemy w nastepna niedziele,nic sie na to nie poradzi
pr moj tez wymusza..
katgen a dlaczego tobie jakos tak nijak?
bylam w tym sklepie texil market,kupilam 3 pary bodow po 14zl i dobre jakosciowo
fajne ciuszki maja dla dzieci,nie drogo ale myslalam ze ten sklep bedzie o wiele wiekszy i nie tylko odziez beda miec.
milego dnia dziewuszki:-)
 
reklama
Hej hej
U mnie dzis halloween juz sie sciemnia wiec pewnie zaraz dzieciaki beda po cukierki tarabanic:cool:
Szkoda ze nie bede jutro w Polsce jakos tak lubie świeto zmarłych moze dlatego ze to jedyny dzien kiedy mozna spotkac prawie cała rodzine.Chociaz teraz to i tak 30%rodziny za granica :(


Moja gadzina nic dzis nie chce jesc oprócz słodyczy oczywiscie wrrrr...
Miłego wieczorku laseczki
 
Ostatnia edycja:
Do góry