reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
witam wieczorowa pora ;-)
wlasnie beti!!!!!!!!!!!!
..dzien zlecial mi dzis na wyglupach z mlodym i na sprzataniu. O 16.00 poszlismy do lasku na spacer i na koniec polazilismy po wiosce i nawet nie wiedzialam ze ponad 3 godziny minelo :))))) Zmarznieci i glodni z synkiem i psem wrocilismy do domku. No pies oczywiscie w padlinie i kupach sie wytarzac musial i bylo kompanko jak wrocila :p Zaraz biore sie za prasowanie tego co dzis wypralam, musze bo kurde znowu nazbiera mi sie tego i bede do 1.00 w nocy prasowac :baffled:
magda Ty juz spac idziesz??
marzenka ja tez w ciazy kakalko pijalam, teraz patrzec na nie nie moge ;-) ale buleczke cieplutka bym sobie zjadla :-p chyba zrobie sobie zapiekanki ale nie takie z tostera ale z piekarnika, mjami... :-D
 
Ostatnia edycja:
no i pojechal:-:)-:)-(a mi juz tak smutno,przedemna 14dni z tesciowa i chyba nawet sie nie zapowiada ze jakies kolezanki o mnie pomysla,oczywiscie nie o was tu mowa:-) :wściekła/y::wściekła/y:
i pomyslec ze gdyby nie ten wyjazd bysmy mieszkali juz na swoim:wściekła/y:
kurde az mam lzy w oczach:baffled:
oki dobranoc
 
hej skarby...
ja ostatnio chyba sie nie nadaje:baffled:
a tak z drugiej strony to rzeczywiscie miałam jeden wielki młyn..
przyjechała też kuzynka, której nie widziałam od 2002 roku, ani jej mega córci:happy:
Larvunia Marzenka Madzia wielkie buziaki:-)
 
Dzien dobry mamcie :-):-)ja juz od 30 minut na nogach,wy to pewnie jeszcze w wyrkach :tak::tak:...
u nas zima powrocila nasypalo troche sniegu,moze wyskoczymy na sanki pozniej :-)
teraz ide poswirowac do kuchni zrobie kawke i zaczne przygotowywac kotlety mielone na obiadek :-)..
zycze wam udanej niedzieli..
my bedziemy popoludniu znow miec gosci :tak::tak:

Beti co ty gadasz jak sie nie nadajesz??co to ma znaczyc!!!
wpadaj tu i sie nie wyglupiaj kobitko :tak::tak:
 
reklama
daj spokoj beti jestem nie wyspana,zla jakas pewnie dlatego ze pies zaczal rano szczekac i przez to sie obudzilam:wściekła/y:a tak chcialam pospac dluzej,
a ty jak tam ?jak spotkanie po latach z kuzyneczka?:-)
 
Do góry