reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

witam
my nie spimy od 4.00 rano :dry: synus dal czadu od rana, plakal i plakal - zeby :baffled: Teraz odsypia a ja zaraz ide obiadek przygotowywac.
beti no w koncu do nas zajrzalas, witaj :-D
magda a u nas cycki z kury w postaci zwyklych kotletow... :sorry2: ale mielonego bym sobie zjadla, dawno u nas nie bylo :-D Tylko nie ma komu isc do sklepu :sorry2:
marzenka nic straconego w ciagu dnia tez mozna sie polozyc spac :sorry2:
 
reklama
ano jestem Larvunia ostatnio miałam doliny i tak jakoś nie chciałam Wam tu smęcić, a co z Marcelkiem? dlazego tak płakał?
Marzenka odeśpisz kochana:tak: spotkanko super, nagadałyśmy się i jak dobrze poójdzie to może w marcu pojedziemy do nich:-) niunia jej niesamowita:-) wiecznie się śmieje:-) jeszcze dobrze oczu nie otworzy a już banan na całego:-):-) na początku w sumie tak patrzyła na mnie spod byka, ale ciotka przekupiła na start jajem niespodzianką i już było ok:-)
a ja kawuche wypiłam ide po herbatkę
 
beti zęby wychodza nastepne :dry:
beti pisz tu zawsze i owszystkim..., my tu zamarwiac sie zaczynalaysmy :tak:
..no dobra ide do kuchni...
 
:-)beti to mala musi byc slodka:-)
uwielbiam jak tak mala istotka sie usmiecha od razu lepszy homor sie pojawia i wszystkie smutki znikaja:-)no bo jak tu sie nie smiac jak widzisz takiego malego brzdaca usmiechnietego od ucha do ucha:-)
ja tu musze ogarnac troszku a tak mi sie nie chce.........
pewnie caly tydzien jakos mi zleci,musze zrobic miejsce w szafce dla malego,tyle tych ciuszkow mam az watpie ze pomieszcza sie wszystkie w szafie:-)
kurde ale mam dylemat w co ubrac malego na wyjscie ze szpitala,taki wybor ze hoho,
no ale dziewczyny podpowiedzcie mi jak mam to zrobic mam trzy zestawy przygotowac w rozmiarach 52,58,62?no bo przeciez nie wiem jaki maly dlugi sie urodzi.
larvunia moze ty wiesz jak ty to robilas?
 
kurcze net mi znika co chwilę:wściekła/y:
Larvunia no tak ząbki..bidula mała kochana, a wylazł chociaż ten zębolek dziś w nocy?
będę pisać:tak::tak::tak:
Marzenka jak urodzisz i będziesz wiedziała ile Danielek mierzy, to powiesz Damianowi, które ma Ci przynieść:-) ale uszykuj pewnie, że tak lepiej mieć o jedno więcej niż za mało, to jeść nie woła:-)
ja też mam dziś lenia, choróbsko mnie dopada
 
Hello u nas juz obiadek gotowy..
Beti pisz o czym chcesz a my zawsze wysluchamy :tak::tak:

Marzenka ja to ubieralam w rozmiar 56 cm ze szpitala,mlody urodzil sie 54 :-) a 52 i 58 jest wogole taki rozmiar???pierwsze slysze ...jest 56,62 ,68 itp....
mozesz wziasc 62 do szpitala zobaczysz jaka dluga bedzie dzidzia :-):-)
spadam na obiadek potem na dworek papa:-)
 
Ostatnia edycja:
marzenka moze to dziwne ale nie pamietam w jaki rozmiar ubralam Marcelka na wyjscie ze szpitala :confused: normalnie szok :zawstydzona/y:
ale z tego co pamietam to sporo za duzy mial ten kombinzonik i wygladal smiesznie :-p ale wolalam tak niz w cos za malego ubrac go. Ale Ty jak masz mozliwosc to powesz swojemu M co ma ci przywiesc na wyjscie, no przeciez odrazu po porodzie nie wychodzicie prawda ;-) Poza tym obojetnie w co dzidzie ubierzesz to i tak go nie bedzie widac, tak opatulisz przed zimnem i wiatrem :-D hehehe...
beti Marcelek od dluzszego czasu na 4 zeby i ida mu nastepne 2 ale te co teraz ida to wyzynaja sie juz chyba z 1,5 miesiaca :baffled: i ponoc to normalne :dry:... a dzis nic sie nie przebilo , ale dziasla ma nabrzmiale.
magda milego spacerku na dworku :tak:
 
reklama
no ja sobie mysle ze najlepszym wyjsciem dla mnie bedzie przygotowanie ubranka przezemnie,bo bede tak spokojniejsza,i tylko powiem mojemu zeby mi taki zestaw przywiozl i po problemie,bo nawet jak mama czy siostra mojego mialaby wybrac to pewnie same by zgupialy,bo one rodzily juz dawno dawno,wiec ja wole sama tego dopilnowac.
madzia chyba cos mi sie pokickalo z tymi rozmiarami :-)
ide na obiadek
larvunia moja chrzestnica ma 7miesiecy i juz jej zabki wychodza szybko cio?
a ta beti znow nam uciekla........:-)
 
Do góry