reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

marzenka hej kochana :-)
bdulka nastalas sie, odpocznij teraz.
ja w tesco tez mialam kilka incydentw i staralam sie unikac godzin gdzie pelno ludzi, wlalam isc tam bardzo poznym wieczorem albo z ranca. A jak nie masz nic na wage to idz zawsze tam gdzie fajki sprzedaja i na bank cie skasuja. Szybciej bedzie.
...ale mam lenia :dry:
 
reklama
mnie tez czeka jutro dzien pelen prania i sprzatania do tego. I nie byloby w tym nic strasznego gdyby nie poznijsze prasowanie tego co juz wyschnie po wypraniu :baffled: nienawidze tego zajecia!
 
dzien dobry mamcie!!!
ni bylo mnie wczoraj bo jakos nie mialam weny do pisania :-D:-D...dzionek zlecial bylisamy u mojej mamy troszke....
dzis wstalismy przed 8...teraz biore sie za jakas robote pranie czeka wyprane,odkurzacz tez juz wyciagniety ide odkurze chaciende,no i kurze musze wytrzec :tak::tak:..
a i zaraz zupke wstawie dzis pomidorowka...
a okolo 14 jedziemy znow do babci na wies bo moja siosrka z niemiec przyjechala na kilka dni :-):-)ale wracamy dzis do domciu wieczorkiem wiec dzis juz pewnie nie zajrze tu :no::no:...
no to by bylo na tyle...ide to dupe ruszyc bo nic nie zrobie do 14 i sie nie wyrobie :no:..
zycze milego dzionka papa
 
witajcie lasencje :-)
ja wlasnie zajadam sniadanko kanapeczki z warzywami:-):-)a ten szczypiorek slicznie pachnie mniam mniam:-)
taka obolala wstalam ze z checia caly dzien bym przelezala,no ale to nadrobie jutro:-)
za niedlugo jedziemy do domku dzis to juz trzeba zrobic kilka rzeczy tam no mus i koniec,
ale nie martwcie sie nie bede sie dzis przemeczac ja tylko mojego prania bede pilnowac i towarzyszyc mojemu przy malowaniu,ale bede sie starala zeby nie wdychac farb:-)
larvunia wiesz ze ja nawet nie wiedzialam ze tak mozna!!:-):-)a ja durna nawet nie pomyslalam.
beti a ty gdzie obiecalas ze bedziesz od rano i co?pewnie jeszcze pod kolderka z mezem baraszkujesz:-D
 
magda ty to masz fajne zycie kochana,w domku z dzieciaczkami spelniasz sie w roli gospodyni:-)lubisz to?
ja to juz sie doczekac nie moge kiedy tez tak bede miala:-):-)
 
wpadlam jeszcze na chwilke,obiad gotowy to luzik...:-)
Marzenka nie wiem czy mam fajne zycie,ech nuda codzien to samo...
nieraz mam dosc naprawde i chcialabym isc do pracy ale z drugiej strony to wole siedziecw domu sa plusy i minusy...
a siedze juz 4 lata w domu wiec mozesz sobie wyobrazic...:tak::tak:

no zmykam :-)
 
hej
beti a Ty gdzie?
magda milego dzionka u babci :tak:
marzenka narobilas smaka tym szczypiorkiem :-D

odezwe sie jak maly zasnie, buzka!
 
reklama
witam:-)
no magda no to nie za wesolo troszku skoro 4 lata w domku,ale niemartw sie nie jestes sama:-)
zapewne mnie tez to samo czeka :-)
a ja dzis na obiadek frytki rybka i surowka:-)
w domku juz porobilam tylko jeszcze raz musimy tam podjechac po pranie bo 2wstawilam,szkoda ze ta pralka tu w domu u mamy jest do d.....bo nie dalam rady wyprac tego wszystkiego,jedynie to co najwazniejsze,
kurcze zapodziala mi sie gdzies gwarancja od pralki,no i co ja zrobie jak nie znajde:wściekła/y:
 
Do góry