reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
hej laseczki :-):-)
ja juz w domku...zaraz ide pomalu szykowac obiad dzis rybka surowka i pyrki...
na razie komp dziala zobacze pozniej,teraz tylko zdjecia chce zgrac na plyte w razie co zeby nie przepadly....bo kumpel mowi ze to moze dysk nam siadac :wściekła/y::wściekła/y:
popoludniu chyba ciasto bede robic szarltke z budyniem tylko boje sie ze minie wyjdzie...
larvunia widzialam ze ty dzis mnie przegonilas hehe,a marcelek daje popis znam to moj tak sie ciagle zachowuje :tak::tak:

no nic milych pogaduszek narazie uciekam !!!
 
Ale mam lenia jaaa... nic mi sie nie chce. Pawł wpadł na chwilke bo dokumętów od auta zapomnial. Pojechał na przeglad i sie ładowac. Wiec wroci w nocy. Nati za to jest dzis pełna energi dorwała plastikową miske i nosi ja na głowie. Ja chyba sie na chcwilke połoze...
 
reklama
Do góry