reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
sluchaj to moze ja jeszcze mam siniaka jeszcze? ...jak bylam w szpitalu tydzien temu w niedziele i mnie kuli w reke to do tej pory mnie boli miejsce po igle :eek: czy to normalne? Moze ktoras wie? Niby siniaka nie mam juz (bo byl) ale kurde pod skosem jak sie patrzy to ciemniejsze mieksce tam jest no i kurde boli ciagle. Wkurza mnie to juz bo jak mlody sie opiera na tej rece to az czasami jekne z bolu :sorry: A lek mi wkuwali przy nadgarstku od gory patrzac na reke, przy kostce... (szukali żył heh i znalesc nei mogli , tylko tam sie udalo wkuć):eek:

asienka faktycznie szybko ci poszlo :tak:;-)
 
hej
my troszke pospałyśmy. Młoda ok 6 przyszła do nas do łozka a Paweł o 6 30 wstawał. to my kimnełyśmy do 8 30.:-D teraz juz po małym śniadanku.
Larvunia- to jak Ty ciąze przezyłas bo kuja co chwila w ciązy?? A z tym bolem to normalne ja tez tak mam i zazwyczaj mam mniej siły w tej rece tak z kilka dni.
Kasiu- dobrze ze Izka tylko kaszelek ma. Buziaki dla niej:-)
Ania- biedna Ty z tymi krwawieniami. 3maj sie i daj znac co tam.
Asienka- 39 tydzien- zazdroszcze. boisz sie drogiego porodu? pierwszy naturalny miałaś?
 
Ale mi teraz smutno jest....przez 3 dni budzilam sie a tu cała chata ludzi, każdy wesoły uśmiechnięty i zawsze coś śmiesznego powie.
a tu dzis...tylko ja i Izka. ;( zawsze tak mam po wizytach gości.
Jak są to narzekam ze za glosno tłoczno itp. a ja pojada to prawie rycze....
 
Witajcie,

Ja już też po śniadaniu i porannej kawce.Zmęczona jestem na maxa, mały w nocy sie budził, ciglę tylko jeść, jeść...........co się z nim dzieje. O 7,00 rano krzyku narobił:sorry:teraz troche zabawkami się zajał...na szczęscie. JA dziś nie mam żadnych planów, tylko chyba do tesco podjadę, bo mi sie sudocrem skończył, a bez niego ani rusz. Kupiłam taki krem na odparzenia z nivea, ale całą dupcie mały miał potem czerwoną:crazy:

Madzia- spróbuj tak zrobic jak pisała ania pr może troche pomoże

Larvunia- jestem pod wrażeniem ze juz tylle zrobiłas:sorry:zawody???to ja jutro o 6 wstanę...........hehehehechyba musiałby mnie ktoś z łóżka zrzucić

Ja tam igieł sie nie boję, mogą mnie kłuć, dobre żyły mam, wiec nie jest tak źle. Przezywam tylko jak mi malego kłują:crazy:
 
larvunia- to normalne bo mnie tez boli potem:p

katgen chcesz gosci? to wszystkie do ciebie wpadniemy z dzieciaczkami bedziesz miala wesolo;p

annes- no juz kurde sama nie wiem co o tym wszystkim mam myslec ehhhh
 
asiaenka- no włąśnie boisz się???
ja to drugą chce mieć cesarkę!!! nie dam sie juz tak martretować tyle godzin, a później i tak poszłam pod nóż.
 
reklama
jakos dalam rade w ciazy annes ;-) Mowia ze co nas nie zniszczy to nas wzmocni;-)
katgen bidulko...
aneteczka terminatorze igiel :-D hello!

...a mi maly siedzi w kacie i ryczy... juz 15 min, mam maxa z nim dzis :crazy: a niedawno z kata wylazl i to samo robi...ggrrrr
 
Do góry