reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
Asienka- 39 tydzien- zazdroszcze. boisz sie drogiego porodu? pierwszy naturalny miałaś?
Niby się nie boje ale tak do końca to wyluzować też się chyba nie da. Pierwszy miałam naturalny. 17 godzin z czego 12 na porodówce ale jakoś przeżyłam. O bólu szybko się zapomina. Najbardziej bałam się cesarki, bo moje dziecko nie chciało zejść do kanału rodnego. Skurczy partych też prawie nie miałam ale jakoś poszło.


asienka szybko ci poszlo,heh chyba nie daleko masz laboratorium

tak Marzenka, blisko jakieś 20 km :-):-)
 
katgen - tak normalny i w terminie w sumie 1 dzien wczesneija le takie wahania to norma. A termin @ mam na 1 grudnia ostatnio mialam 31 pazdziernika...

a co do szpitala to dziekuje aneteczka.. ale musial bym tam zapewne spedzic kilkanascie godzin i jeszcze cos zalapie poczekam chyba
 
teraz przy tym trzecim juz nie ale przy 2 osotanim ch straszne skurcze i klucie macicy jajnika brzucha ogolnie nawet kichnac nie moglam bo bolalo i promieniowalo az w strone d..

fakt no i zbolu wysikac sie nie moglam nawet...
 
czesc dziewczyny:-)
ale sie rozpisalyscie czytac mi sie nie chce
Aniu pr co do tego co ci dolega to powiem ci tak ja mialam kiedys tak ze tuz po jajczkowaniu mialam plamienie i tez sie wystraszylam poszlam tu do naszej przychodni na baczynskiego i gosciu stwierdzila ze mam malo progesteronu i cos tam cos tam i ze to u mnie to poprostu z wiekiem tak sie zrobilo i mam brac tabletki przez miesiac i przejdzie tabletek nie bralam wsumie przeszlo
a drugi objaw to ze przed miesiaczka tak 2-3 dni juz mam plamki i wiem ze dostane za te pare dni a to mam az do teraz
 
Anula ja na twoim miejscu nie czekalabym do tego 26 poszlambym do tymszana jaki jest taki jest ale za darmo zbada i powie co i jak
 
reklama
powiemci ze ja tez tak nie mialam zrobilo mi sie to z 3 lata temu
a jak wszedzie sa limity wiem ze najlepiej to isc na poczatku miesiaca bo przyjmie wszystkie pozniej podobno problem ale to trzeba byloby zadzwonic i sie dowiedziec a on normalnie panstwowo przyjmuje ja tak chodze nie place poco cytologia mi sie nalezy darmo to co
 
Do góry