reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
helol;p
Wiecie co ale z Was malpy;p odrobilam zaleglosci i nawet ani jedna sie nie zmartwila ze mnie nie ma a buuuu hehehe.

Wiecie co wczoraj kurde znow mialam plamienie grrrrrr w czwratk ide do gina zobaczymy co powie ta. Ona ma USg w gabinecie wiec ja poprosze to mze mi zrobi nawet juz jej zaplace tylko chce wiedziec co mi jest...
 
Hej nie bedzie mnie kilka dni pewnie bo komp jedzie do naprawy bo mi sie zawiesza i nie idzie go odpalic od wczoraj tak 4 razy sie dzialo wiec dzis go zawozimy....
teraz udalo sie odpalic bo znow byla awaria przed 8 cos jest nie tak....:wściekła/y::wściekła/y:
jak ja wytrzymam bez was heheh..:-D:-D
trzymajcie sie cieplo papa....:-):-)
 
ja niedawno wstałam. a i tak po tym weekendzie choćbym spała do 12 to mi malo.
Moda bajke ogląda a ja zrobię "prasówke" i ide śniadanie zrobic.
Pogoda do kitu, młoda jeszcze mi troche kaszle. ale juz chyba nic wiecej sie z tego nie rozwinie.

Larvunia ale masz tempo Kobieto, ja dopiero oczy otwarlam niedawno;p

Marzenka to jak z tym przyjazdem do mnie? Czy to najpierw ja mam sie do Ciebie wybrać??

Pr- leć do lekarza leć, ale do 26 jeszcze troche czasu masz....

Asienka- a Ty jedz bo Maleństwo głodne;)

MadziaMir- ja wytrzymałam 2-3 miesiace to i Ty pare dni wytrzymasz.
Ja wiem ze taki odwyk czasem fajnie człowiekowi robi.

Miłego dnia
 
start
programy
akcesoria
narzedzia systemowe
i tam powinoo byc przywracanie systemu
wchodzi i dajesz przywroc do
i wybierz jakas date wstecz np miesiac albo tydzien :)
dalej
i potem ci sie przywraca:)

daj znac jak poszlo...:)
 
reklama
Do góry