reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
heh larvunia no moj to dzis zly dzien ma:wściekła/y:teraz zasnal i chyba sie nie wyspal,boze jaki on marudny,
madzinka nie zawsze sie ma czas zeby napisac od razu:-D
katgen moze ty najpierw do mnie przyjedziesz cio?no bo my musimy najpierw fotelik kupic bo dawid akcje robi ledwo co sie wtym miesci:rofl2:
asienka szybko ci poszlo,heh chyba nie daleko masz laboratorium
a ja sie zdziwilam i niewiem co zrobic,chcialam drzwi od domu otworzyc i pozamiatac a tu dupa niemoge drzwi otworzyc,cos z zamkiem mam taki na patent,i nieiwme co robic bo jak mam czekac na mojego to lipa ze spacerku bedzie:eek:hmm
hhmm czekam az moj zadzowni bo ja nic na koncie nie mam,
 
ania pr- oj ty bidulo.........żesz musiało ci sie tak porabić, ale dobrze ze idziesz jeszcze raz do gin, jak zrobi usg bedziesz wiedziała na 100%.
 
no masakra!!! ...placze i mu slina z gilami zcieka i wszystko mi wciera w dywan... no zaraz go rozniose! :szok:

chce ktoras mojego synka na 2-3 godzinki?? :sorry:
 
Pr nie jestem za bardzo w temacie, ale czy to krwawienie po okresie "zostało" czy miedzy?
A czy krwawisz tak ze podpaske musisz czy wwkladka wystarcza?
bierzesz tabletki anty?
 
nie bede znow prywatnie leciec bo znow mnie skasuja i nic nie powiedza;/

katgen- krwawienie miedzy okresem 3 razy:szok:
zalezy od dnia raz leciutko a raz mozcno ze az musz podpaski wkladac sorry za opisy:-p

A no i tabletek nie biore, spirali nie mam... jednymslowem sie nie zabezpieczamy...
 
reklama
ania pr- ja na twoim miejscu w godzina wieczornych pojechałabym do szpitala,. Tam Cie muszę zbadać i tyle. Będziesz wiedziała o wiele szybciej. Ukoloryzujesz troche i napewno jakiś gin zrobi Ci usg.Bedziesz miała za free wizytę.
 
Do góry