reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

Dzien dobry:-):-)
my juz zaliczylismy maly spacer teraz pyrki wstawilam do tego mamy mizerie i schabik
smile.gif

a szymon mi zasnal na rekach przed chwila wstal dzis po 6 to juz spiacy byl ale troche to dziwne bo nigdy mi nie spi hmm...:no::no:
marzenka czapa fajna,a do pracy idzie dzis bo ma wolny piatek odszedl ich stary szef i w piatek robi impreze pozegnalna dla pracownikow i maja na 16,wiec dzis ida zeby miec wolny piatek :tak::tak:

no narazie uciekam !!!!

 
reklama
Witam popoludniowo z kawka !!!:-):-)a szymka chyba jednak cos dopadlo albo dopiero zaczyna brac bo wstal o 13:30 a o 14 zasnal znowu i spi ma teraz 38 temp...hmm ciekawe skad jak do poludnia nic a nic mu nie bylo..mam nadzieje ze to jakies chwilowe i szybko przejdzie bo nic poza temp nie ma...:no::no: a moj chlop wlasnie wybyl do pracy wiec zostalismy sie sami i ze spacerku nici wiec bede sie nudzic...:wściekła/y:
 
my juz w domku,
fajnie sie jest dotlenic :)
aniu dalam za nia 19zl,az sie zdziwilam ze twoja tylko tyle kosztowala,jak dla mnie warta ceny bo to jedna ztanszych bo reszta za 30zl i wzwyz,masakra ceny zkosmosu
 
hej
a my wrocilismy od rodzicow zrobiłam objadek i sie kimłam bo sie zle czułam. Przebudziłam sie i Paweł cos mowił ze idzie gdzies z Nati ale myślałam ze zartuje. A tu budze sie 30 min temu i nie ma ich. Mało tego nie wzioł telefonu i nawet picia dla Nati i widze ze auto nie stoi. Ja go zabije:no:.

Befatka- ja tez tule
Kasia- zbieraj sie. wspołczuje
 
reklama
No to pojechali sobie gdzieś, a o picie się nie martw, jak bedzie się chciala napić to napije się i z kubka;) Spokojnie a Ty ciesz się ciszą w domku!
ja dochodze do siebie.....
 
Do góry