reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

gorączka

Rtęciowego już faktycznie nie można kupić bo wycofano ze sprzedaży. Ja dwa lata temu kupiłam kilka z wyprzedaży na allegro.
 
reklama
Polecam który można kupić od tego sprzedawcy na allegro: Informacje o Użytkowniku NORPEN007 - Aukcje internetowe Allegro
Sama go używam i muszę powiedzieć, że jest dość precyzyjny (jak na bezdotykowy) i szybki w użyciu, oficjalnie można mierzyć "do czoła" (mniej precyzyjne) i "do ucha" (trochę bardziej) - oczywiście wszystko z odległości kilku centymetrów. Nie mam porównania z innymi pirometrami, ale bateria chyba nie zużywa się szybko. Pan jest miły i pomocny, z przesyłką problemów nie było.

Rtęciowych (oficjalnie) kupić już nie można, są natomiast niemal identyczne, ale z innym płynem zamiast rtęci (zwykle jakiś alkohol).
 
Do góry