reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorąca linia Styczniówek - BEZ KOMENTARZY !!!

29.01.2011
godz 14:07


SMS od szalom

"U mnie bez nowości, 1 cm rozwarcia i skurcze do 110 nieregularne i bezbolesne .
Tak więc dziś nie urodzę na pewno.
jutro chyba zdecyduję się na przyspieszacza jak samo nie zacznie się rozkręcać
pozdrowienia dla stycznówek, ciekawa jestem ile nas ciężarnych jeszcze zostało"
 
reklama
Dzień dobry tu syn Joli:-)
Mama urodziła syna(Michała) 57 cm-3800g.-10 punktów.Były komplikacje w czasie porodu więc zrobili cesarkę.Na szczęście wszystko jest już dobrze.Mama dziś nie będzie mogła się ruszać,ale jutro będzie już wszystko dobrze.Wysyła pozdrowienia wszystkim. Dobranoc....
 
Witam was serdecznie po dłuższej przerwie.

W dniu 21 stycznia 2011 r. o godz. 11:52 urodziłam córcię Maję Wiktorię. Poród odbył się przez cc. Maja miała 3200 gr i 54 cm i dostała 9, 9, 10, 10 pkt. Aphgara.

Od minionego poniedziałku jesteśmy już w domku.
 
sms od Farbka

dzisiaj o 00:01 przyszedł na swiat Kubuś. Wazyl 4270 ma 56cm. poród miał byc dzisiaj wywolywany, jednak mały juz wcxoraj rozpoczal swoja droge. maly dusil sie podczas porodu, wody okazaly sie być zielone, na biegu zorganizowali cesarke.w rezultacie dostal 10pkt. teraz odpoczywamy. pozdrowienia dla wszystkich dziewczyn.
 
Sms od madzia6485 31.01.2011 godz. 16:10

"Zostawili mnie w szpitalu, na razie nic się nie dzieje. Jak do rana nic się samo nie ruszy to zastanowią się co robić czy wywoływać czy cc bo waga z usg wyszła między 4800 a 5300. Pozdrowienia dla wszystkich dziewczyn"
 
reklama
Do góry