reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Godzina zero... lutóweczki na sali porodowej ;)

reklama
Kolejny SMSik.. wygląda na to, że to jeszcze trochę potrwa :eek:

"Już po teście z oksytocyną. Głodna, wkurzona i niedoinformowana spaceruje z przykazu po korytarzu. Sama, bo męża wpuszczą jak się ewentualnie zacznie."

 
jak sie zacznie?A spacer po korytarzu z podłaczona kroplówa to nie jest przypadkiem poczatek?!!!
3maj sie dzielnie lil kate!
 
Na pół dnia wyłączyli mi neta, a tu takie wiadomości! Widzę, że niedłuo bedziemy mieli pierwszego maluszka wśród lutówek :tak:
Trzymaj się Lil kate.
 
Faktycznie gorąca atmosfera się zrobiła!!!Powodzenia Lil kate!!! Jak już jedna się rozdwoi to potem polecimy expressem...:-)
 
Witam, już się zaczęłam bać... a mój gin umawia się ze mną na wizytę 21 lutego, chyba optymista...(wg OM mam termin 25 lutego) ale ostatnie USG daje mi czas do Walentynek. Najwyżej spotkam się z nim na oddziale:-D
Trzymam kciuki za Nasze Dzidzie, którym się chyba za bardzo spieszy na ten świat.
 
Te lutowe dzieciaczki to wszystkie jakieś takie chętne do wyjścia, jak to mówi mój brat: "niech poczekają jeszcze bo szybko im się tutaj znudzi".
Mój maluch w brzuchu dostał od swojego tatusia "nakaz" czekania przynajmniej do końca stycznia, tym bardziej, że 23-27 styczeń mój mąż wyjeżdża za granicę na szkolenie i nie chce dostać mmsa ze zdjęciem swojego nowonarodzonego synka ;-).

Mam nadzieję że nie urodzę w tym czasie i synek posłucha tatusia.

LIL KATE życzę powodzenia i jak najmniej bólów i 3ym się :-).
 
reklama
Do góry