reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gniezno i okolice

no to melduje sie cora marnotrawna :laugh2: z braku czasu z rzadka udzielajaca gdzies poza lutowymi mamami, ale moze tu cos drgnie..? milo by bylo!
 
reklama
Witam! Ja też jestem spod Gniezna, mam na imie Julia, 26 lat i wczoraj dowiedziałam sie, że jestem w trzecim tygodniu ciąży!! Moja córeczka ma 6 lat. Jestem normalnie szcześliwa...
 
Hejka!!!

Przemiło poznać mamy z Gniezna, ja jestem w 14 tygodniu. Kurcze ale mnie przeraziłyście z tym szpitalem:szok:... To moja pierwsza ciąża i szczerze mówiąc to nawet nie wiem jakich info i w ogle czego wymagać od lekarza:sorry2:. Trzeba sie w jakąś literatukę zagłębić. Znacie może coś sensownego i przydatnego w stylu " moje pierwsze dziecko"??? Bo pełno tego:confused:...
 
kubulam, a ja sobie cały czas próbuję przypomnieć kogo w liceum znalam ze sławna...
 
reklama
To teraz ja podbijam;-) Nawet nie wiedziałam,że i Gniezno tu jest. Zawsze widziałam same duże miasta. I odległe,a tu proszę. Dokładnie jestem z Lubinia. Kawałek za Trzemesznem,a pochodzę z Mogilna.
nie takie znow bestie.. tylko opieka po zadna niemalze. widzialam dziewczyny, ktore plakaly z bolu, a polozne im truly, ze maja przestac i zajac sie dziecmi. i te, ktore nie wiedzialy jak przystawiac maluszka do piersi, a one to lekcewazyly. zdanie 'a ksiazek pani nie czytala?' zwalilo mnie z nog. totez dziewczyny pmagaly sobie, jak mogly nawzajem. o wszystko po trzeba bylo prosic, o wszystko sie upomniec, przez caly czas pobytu w szpitalu nikt mnie nie zbadal, nie obejrzal krocza. obled.
Troszkę czasu minęło,ale nic się nie zmieniło. Nikt nie pomoże, nie ulży. Hasła: podmywać się mydłem, poboli i przestanie, wszystkie boli tak samo dobijały mnie. Ale co tam... Za to opieka dla maluszków moim zdaniem ok. Chciałabym widzieć te położne jak rodzą:-D:-D
 
Do góry