reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gniezno i okolice

reklama
trochę stary temat ;)
ale dopiero co go przeczytałam, szczerze mówiąc, nie ucieszyły mnie opinie n/t rodzenia w Gnieźnie... mieszkam od niedawna w Mogilnie(pochodzę z małopolski) i zastanawiam się, gdzie lepiej urodzić, Gniezno czy Strzelno...?
może jednak zaglądnie tu jakaś mamusia, która co nieco podpowie?
dzięki i pozdrawiam!
JP
W strzelnie to Ci powiem że jak trafisz na dobrą zmianę to połozne ok, lekarz tylko jeden jest w porzo. Ale bardzo dużo kobiet przyjeżdża rodzić do Strzelna, głównie z Inowrocławia i spod Konina nawet. Mówią,że tu lepiej
 
W strzelnie to Ci powiem że jak trafisz na dobrą zmianę to połozne ok, lekarz tylko jeden jest w porzo. Ale bardzo dużo kobiet przyjeżdża rodzić do Strzelna, głównie z Inowrocławia i spod Konina nawet. Mówią,że tu lepiej


Ja swoje pierwsze dziecko rodziłam w Gnieznie i wspominam to bardzo mile naprawde bardzo!Rodziłam 11 godzin i ani pzrez chwile nieodczulam niczego złego,trafiłam na 2 zmiany polożnych i pielęgniarek w trakcie porodu i byłam zachwycona!Mąż mógłbyć ze mną:-)Kiedy okazało się,że mój synek jest troche zaduży,przyszedł lekarz wytłumaczył mi,że w moim przypadku dobra była by cesarka,ale ja uparcie sie na to niezgadzałam,to zaproponowali mi znieczulenie i już coś musiałam wybrać,wybrałam zniczulenie,wszystko dokladnie mi wytłumaczyli i było ok!:-)
W trakcie porodu położne były bardzo miłe,wspierały mnie:-)Tak samo jak po porodzie,pomogły mi malego przystawić do piersi,odpowiadały cierpliwie na kazde pytanie,więc....JA nie mam zadnych zastrzezeń:-)
 
jak milo sie robi, jak sie widzi ze jest nas troche wiecej z tych okolic:)
nie mialam dostepu do internetu, teraz nadrabiam zaleglosci forumowe :)


zastanawialam sie dlugo, no i w koncu jest decyzja-- jak wszystko pojdzie po mojej mysli to rodze w Gnieznie... dzieki za wszystkie powyzsze posty:)
pzdr
j.
 
Witam wszystkie mamuśki z Gniezna
Też niedługo zostanę mamą, termin mam na 16 października.
Z uwagą szperam w necie aby jak najwięcej dowiedzieć się o naszej gnieźnieńskiej porodówce.
Pozdrawiam
 
O wątek ruszył:-) Kiedyś szukałam kogoś blisko mnie i trafiłam tutaj i dzisiaj natchnęlo mnie znowu;-) Dobra dziewczyny, co to są okolice Gniezna? Jak pisałam już ja jestem z Lubinia pod Trzemesznem,a pochodzę z Mogilna. Moje cudo w niedzielę 2 latka kończy i nie wiem kiedy ten czas myknął.
Lotka nie masz co rozmyślać,czy przyjmą Cię do jakiegoś wybranego szpitala,bo ich obowiązkiem jest udzielić pomocy każdej rodzącej (nawet takie bez ubezpieczenia babeczki nie płacą za poród), więc możesz rodzić gdzie chcesz
 
reklama
Byłam dziś oglądnąć porodówkę w Gnieźnie. Ogolnie mam pozytywne wrażenia. Mam też liste, co należy ze sobą zabrać do nich do porodu. Teraz spakowana, czekać tylko mi pozostało... :-)
Pozdrawiam wszystkie gnieźnieńskie mamuśki :-)
 
Do góry