reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

głaszczę brzuszek i ...nadajemy imiona dla naszych maluszków :)

oj widze,ze fantazja was nie opuszcza moje drogie :-D Ja mialam miec Adrianne i zawsze podobalo mi sie imie Amelia.No po prostu cudne.Az tu nagle okazalo sie ze mamy "ptaszka" i totalny brak imienia :baffled::baffled::baffled: Podoba mi sie Igor albo Aron-takie mocne meskie imiona ale nie jestem pewna zadnego z nich....

My znaleźliśmy jedną i to trochę uciążliwą metodę... lista wszystkich imion a później praca z wykreślaniem... trwało parę dni ale dało radę. Później przeglądaliśmy te dwadzieścia parę które pozostało no i wyszło, że zostaje Maks...

a swoją drogą to życzę powodzenia bo dla mnie najtrudniej było zagonić męża do czytania listy :D
 
reklama
Nie wiedząc kto ukrywa się w moim brzuchu, rzuciłam propozycję, że jak będzie dziewczynka to będzie Kinga. Mojemu mężowi i synowi tak się to imię spodobało, że teraz jak wiemy na 100% że będzie córka to wiem też że będzie miała na imię KINGA ALEKSANDRA (ale to drugie imię nie jest jeszcze ostateczne).
Mąż już nawet znalazł zdrobnienie do Kingi, Kinguś. Ciekawe czy jeszcze zmienią zdanie, ale raczej nic ich nie przekona.
 
Ostatnia edycja:
a ja jeszcze nie wiem jak nazwiemy maluszka:p myslelismy nad imieniem Tomasz albo Konrad ale jeszcze jestesmy zdecydowani:)) a moze w ogole inne nad przyjdzie do glowy :)))
 
U nas to był ciężki bój o imię :) dla dziewczynki mieliśmy wybrane od samego początku (bo wszyscy nam wmawiali, że będzie dziewczynka) Maja :) Na USG okazało się, że chłopak i pojawił się problem, bo mi bardzo mało imion męskich się podoba a mąż ma dużą fantazję w wymyślaniu :) W końcu stanęło na Marcelim :) Podoba się i mi i mężowi (no i babciom)
 
reklama
my do dziewczyki mielismy od dawna wybrane, ale okazalo sie że bedzie chłopak i mieliśmy problem z imieniem. kilka razy robilismy liste i wykreslalismy;-) i teraz już ostatecznie zdedcydowaliśmy ( chyba;-)) Maksymilian:tak::tak::tak: więc w kwietniówkach będzie kilku maksów:tak::tak::tak:
 
Do góry