reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

głaszczę brzuszek i ...nadajemy imiona dla naszych maluszków :)

A u mnie już zapadło :-):-)
Mój P. stwierdził, że nie ma co się upierać przy swoim (on chciał Artur) bo to i tak ja jestem bardziej uparta, i że trzeba iść na kompromis, ale wierzcie ile mnie to kosztowało, musiałam prawdziwą propagandę urządzić, co trwało chyba ze trzy tygodnie :-) ale najważniejsze że się udało. Tzn. nie znaczy że mu się moje imię nie podobało, podobało się i to bardzo ale wolałby swoje, bo na dziewczynkę ja wymyślałam, więc w sumie on na chłopaka, tak by wypadało, no ale że ja taki uparciuch, to będzie Karol :-) bardzo się cieszę, a najśmieszniejsze jest to że ja jestem Karolina, taki mały psikus. Czekamy na Karolka. A co ważne, nie znamy żadnego Karola, ani w rodzinie, ani wśród znajomych.
 
reklama
u mnie babka to julka lub zuzia a jak chlop to emil lub filip :)
stary nie ma nic do gadania. raz sie zapytalam to mi powiedzial ze nie wie a ja mu na to ze ja juz wiem :)
 
u mnie miala byc zuzia ale bedzie klaudunia :-) w sumie moj K.wybral, a zadnej Klaudii nie znamy jeszcze :-)

a chlopczyk - oskarek
no ale wiemy ze pannica siedzi w brzuchu ;-)

K.chcial baardzo synka :-) :p
 
Bubasek Zusia jest bardzo ładnie.

A mnie bieże na coś takiego niespotykanego :szok: Fabian, Gracjan ale jak zapytałam M to mi powiedział że jak się już do Rafała powoli przekonuje to ja zaś zdziwiam :szok:
 
U nas jak widać poniżej Tola:tak: Tatuś baaardzo chciał córeczkę i któregoś dnia rzucił to imię w kontekście bajki Bolka i Lolka, i od razu nam obojgu się spodobało:-D
Dla chłopca imienia brak więc mam nadzieję, że niespodzianki nie będzie.
 
Kurczę, a ja nie jestem jeszcze zdecydowana. Mam już córeczkę Alicję, bo tak wypadło jednogłośnie za pierwszym razem i mieliśmy przeczucie, że drugi będzie synek i od dawna chcieliśmy nazwać go Mikołaj, a tu niespodzianka, bo będzie druga córka, no i teraz kłopot. Najpierw miała być Nina, ale otoczenie tak zaczęło wybrzydzać, że pomyśleliśmy, że jak się nikomu nie podoba, to chyba jednak nie. A teraz dylemat, bo jest parę imion, ale nie jesteśmy do końca do żadnego przekonani: Natalka, Daria, Patrycja. Mnie to się jeszcze podoba Weronika, ale mężowi nie. I tak brzuchol chodzi na razie bez imienia...
 
Frezja z nietypowych to moj M ostatnio wymyslil, ze bedzie Constantine...ja jestem ciekawa, kto mu to zarejestruje w USC hehe:-) poki co stanelo jednak na Wojtusiu na szczescie, obawiam sie troche jednak, bo to M idzie dziecko rejestrowac:tak:
 
reklama
Do góry