reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

głaszczę brzuszek i ...nadajemy imiona dla naszych maluszków :)

A dla mnie to idiotyczne i nie brałabym tego do swojej świadomości, przez ileś lat mieć wymażone imię dla swojego dziecka i zmieniać bo się usłyszało durny zabobon? :no: Każdy z nas ma zapisane tam u Góry swój początek i koniec życia, i imię tego nie zmieni. Wybaczcie ale jakbym usłyszała od swojej teściowej coś takiego to bym jej swoje powiedziała, a nie daj Boze gdyby mój m słyszał co ona wygaduje wrrr :angry:
 
reklama
A dla mnie to idiotyczne i nie brałabym tego do swojej świadomości, przez ileś lat mieć wymażone imię dla swojego dziecka i zmieniać bo się usłyszało durny zabobon? :no: Każdy z nas ma zapisane tam u Góry swój początek i koniec życia, i imię tego nie zmieni. Wybaczcie ale jakbym usłyszała od swojej teściowej coś takiego to bym jej swoje powiedziała, a nie daj Boze gdyby mój m słyszał co ona wygaduje wrrr :angry:


hehehhe smieje się z tego jak sie zbulwersowalas :-D
ale oczywiscie popieram Cie w 100% ! ! !

Nikt nie bedzie wybieral imienia memu dziecku procz mnie i mojego mezczyzny :tak:
 
a u mnie skomplikowana sprawa,
bo imie musi byc w slowniku hinduskim, angielskim i polskim....
no i dla dziewczynki to tylko anita (ani ta ani tamta jak to moja mama powiedziala) i maja (i to chyba zostanie)
z chlopcami ani jedno sie nie pokrywa...

wg usg bedzie dziewczynka wiec moge oddychac spokojnie chyba ze nam dzidzia zrobi niespodzianke przy porodzie:-D
 
kobitki w d. miec zabobony! to masakra jakas jak ludzie mysla...ja mma na imie ula- dała mi je babcia bo ula z kochanowskiego zmarła a ja jestem wczesniakiem...i co?mam umrzec?przezyłam a babcia chciała uduchowione imie mi dac! żebym była mądrą dziewczynka hihi:-):-):-):-)

mi podoba sie imie dla dziewczynki lena (ale ich dużo jest...i z jednej strony imie to dodatek bo nasz charakter to my i nikt tego nie zmieni!) nina(mężowi nie podoba sie) miriam (wszyscy mówią cos o jakims geju-o co chodzi???) mam dylemat...zobaczymy co wyjdzie z tego :-D:-D:-D:-D a mała kopie jak diabli

a jeszcze jedno słyszałam żeby nie dawac imienia co ktos nieszczesliwe życie miał bo tez takie bedzie mial- a pzreciez na swoje imie pracujemy swoim HONOREM I CZYNAMI a nie imieniem kt. nam zle sie kojarzy

miłego dzionka :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
alka303 mi tez kiedys podobalo sie imie miriam, ale fakt wszystkim naszym znajomym zle sie kojarzy:baffled: byl kiedys na tvn program o takiej "lasce".. generalnie nie chodzilo o geja, a raczej transwestyte..a w programie chodzilo mniej wiecej o to, ze wzieli ta miriam i paru kolesi i oni o nia zabiegali.. z wygladu "dziewczyna" ladna, niczego sobie.. tylko, ze miedzy nogami miala wiesz co;-) ci kolesie o tym oczywiscie nie wiedzieli.. zwyciesca mial dostac kase i wyplynac z miriam o ile zechce w rejs.. takze u nas to imie nie przeszloby.. maz napewno sie nie zgodzilby, bo ile razy slyszy imie miriam odrazu ma skojarzenia.. takze doszlismy do wniosku, ze jak bedzie dziewczynka to Oliwka i juz zdania nie zmieniamy:-)
 
mysle ze caly swiat zna "Miriam"
balabym sie tak nazwac dzidzie..

co do Oliwki - sliczne i bedzie Ci wdzieczna ze jej Miriam nie nazwalas :-D
 
Ja też pamiętam ten program o Miriam i nie odważyłabym się nazwać tak córeczki.
A Oliwka - ślicznie, też kiedyś chcialam Oliwkę tylko, że ostatnio tyle ich się narodziło dookoła. My zdecydowaliśmy się na Tolę.
No chyba że chłopczyk będzie to wtedy nie wiadomo. Cały czas mamy problem z imieniem dla chłopca:confused:
 
reklama
powiem wam dziewczynki, ze macie racje z tym imieniem.. czyli nie jestesmy z mezem dziwni.. mi sie to imie bardzo podobalo, dopoki program nie wyplynal:baffled: dalej uwazam wsumie, ze jest ladne, nio ale coreczki bym juz tak nie nazwala:-)
dla chlopca tez mamy juz imie wymyslone:-) jak bedzie synus to Maksymilianek.. wsumie podoba mi sie jeszcze kacper i krystian, ale zdania juz nie zmieniamy:-)
 
Do góry