reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

głaszczę brzuszek i ...nadajemy imiona dla naszych maluszków :)

hihi zgadzam sie z wami!
też jestem za zasadą krótkie imię długie nazwisko- to lepiej brzmi!
je też wziełam do panienskiego długiego nazwiska(10 liter) drugie po mężu (8 liter) imię moje jest na (7 liter) jak sie podpisuję pod fakturami czy w urzędzie trafia mnie jasny grom!!!często nawet brakuje mi miejsca na podpis!

też patrzę żeby było łatwo wymówic oraz też nie było zbyt popularne (ach te mody...ful nikol oliwii) jednak chciałabym żeby imię było nie tak popularne ...ale zgadzam sie z mandarynką, że to nie imię nas wyrożnia ale charakter i osobowosc :)imię może byc sympatycznym uzupełnieniem :)
 
reklama
Amelia - oznacza dzielną, i aktywną :-)
Astrolodzy mówią że Amelie są opiekuńcze i wrażliwe, ale też ciekawe świata i figlarne :-) Nosi je 27tys. polek :-)
 
Ja również nie chciałabym. aby imię mojego dziecka było zbyt popularne. Moje takie jest i gdzie się nie pojawię (szkoła, praca), to znajdzie się co najmniej kilka dziewczyn o tym samym imieniu:szok: Nie mówiąc o tym, że słysząc je muszę się często upewniać, czy o mnie mowa. Oczywiście nie ma co przeginać z tym wymyślaniem, co by pociechy nie skrzywdzić:happy2:
Jeżeli to będzie chłopiec, to chciałabym dać mu ' bardzo męskie', 'twardo brzmiące' imię, a jeżeli dziewczynka 'eleganckie' i 'delikatnie brzmiące'. Oczywiście idealnych jeszcze nie wymyśliliśmy. Może poczekamy z identyfikacja płci to problem się zmniejszy o 50 %:-)
 
Mandarynka niby czemu miałabyś kogoś urazić? Ja w 100% zgadzam się z tym co napisałaś. Pamiętam jeszcze ze szkoły , że były dwie przyjaciółki co jedna nazywała się Klaudia Kiełbasa, a druga Nicola Cebula....ich rodzice musieli mieć jakieś skłonności do sadyzmy chyba:-p

He he,
u mojej kumpeli w klasie była Jutrzenka Bździuch
podobno brzydka jak noc
:baffled:
 
Mandarynka - tak mi się nasunęło - pracowałam w Tiel w Holandii, z dzidzią w brzuszku, męcząca robota, cieszę się, ze jestem już na miejscu w Polsce :tak:

Ja będę mi8ała synka, lekarz stwierdził to w 15 tygodniu, mały się chwalił ;-)

Chciałabym dać imiona KAJETAN WITOLD (drugie po dziadku partnera)
A jesli miałabym dziewczynkę - HANIA

Nie mówię o tym znajomym i rodzinie, gdyż najpierw pytają jakie są pomysły na imię, a później mówią coś w stylu "taaak? a jesteś pewna, a może jestek inaczej...?" Powiem im, jak już będzie zapisane w dokumentach i wtedy nikt już nic nie będzie miał do powiedzenia :-p
 
Wczoraj mialam przyjemnosc bawic sie z 2letnim Kajetanem znajomych :-)



u mnie natomiast mielismy imie juz z 4lata temu, jak sobie gdybalismy o dzieciach w przyszlosci :-)
no i bedzie Oskar lub Zuzia :]
 
reklama
A dziewczynka hmmm ładnie brzmi Gabriela , Gabi, Gabrysia???? ...stale szukam i szukam imienia
Nie wiem jeszcze co w moim brzuszku rośnie - chłopiec czy dziewczynka no i tak kombinuje :) :-)
 
Do góry