reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

głaszczę brzuszek i ...nadajemy imiona dla naszych maluszków :)

to mi tak ostatnio nie chciała powiedziec...bo nie miała pewnosci...i dała nadzieje, że teraz...wiem, że dzidzia może tak sie ustawic, że nic sie nie zobaczy :-) ale mam nadzieje że bedzie po mojej mysli- najwyżej dowiem sie przed samymi swietami :) będzie wspaniały prezent dla otoczenia co to będzie hihi... :-)
 
reklama
wiecie co kobitki a jak często można robic usg? faktycznie niekt. babeczki często chodzą na usg- nawet jak czytam na innych wątkach...a jak to moze dziecku zaszkodzic?
 
wszystko zallezy od lekarza moj akurat est tego zdania ze za czesto usg nie nalezy robic ale czemu to sama nie wiem
a co do imion Wiktoria lub Dominik
 
reklama
Do góry