reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

gimnastyka w czasie ciąży i po porodzie

oj dzieczyny zaczynacie mnie straszyc

chyba sobei jednak te pedalki odpuszcze skoro tyle opinii negatywnych na ten temat
 
reklama
dzisiaj akurat przechodziłam obok sklepu ze sprzętem rehabilitacyjnym i nie tylko, własnie zastanawiałam się nad piłką, ale jak dobrać jej rozmiar? bo niektóre są naprawdę wielgaśne....
 
Miloku, ja też do najmniejszych nie należę:-D..mam 178 cm..no to jakiej wielkości powinnam tą piłkę wybrać?
 
Mi przyszła piłka z Allegro, wzięłam trochę większą niż norma - na moje 163cm wzięłam średnicę 75cm. Jest fajniutka, choć poszłam w wersję oszczędną i kupiłam taką za 30 zł, a nie za 69 zł na przykład. Linka nie podam, bo wczoraj zawiesili temu sprzedawcy konto... :/ Nie wiem czemu, ale na szczęście mój zakup wysłał uczciwie :-)
 
ja wczoraj byłam na szkole rodzenia i mieliśmy zajęcia z fizjoterapeutą. masakra tak nas wymęczył że myślałam że nie zejdę z pierwszego piętra. najfajniejsze jest to, że praktycznie wszystkie ćwiczenia były naprawdę w pozycji stojącej i za wiele człowiek się nie ruszał ale w którymś momencie nogi mi się tak trzęsły że musiała stanąć normalnie. ćwiczyliśmy dno miednicy. to jest bardzo ważne niby przy porodzie. jeśli ktoś nie wie to tak jakby się chciało zatrzymać mocz. hmmm..... wszystko się okaże jak będę rodzić, ale muszę te ćwiczenia także powtarzać w domku. zobaczymy czy się zmuszę :)
 
no ja sie wlasnie tez przymierzam do zakupu pilki...przegladam allegro i szukam szukam ale po pierwsze nie wiem jaka wziac wielkosc (wydaje mi sie ze najlepiej najwikesza ale nie wiem czy mi sie dobrze wydaje hehehe) a po drugie sa takie gladkie i takie z wypustkami malutkimi...jakie Wy macie?
no i moj madry maz stwierdzil ze musze poszukac pilki z uszami bo z takiej bez uszu to jeszcze spadne i zrobie sobie krzywde (wspominalam juz ze zrobil sie przewrazliwony? ostatnio wymysli ze moje spodnie dresowe(luzne ledwo sie mi na tylku trzymajace!) maja za ciasna gumke i napewno cisnie mnie w brzuch
wiec pytania do was..czy macie te male (65cm), z wypustaki czy bez? i z ucholami czy bez? aaaa i jakie cwiczenia na nich wykonujecie? polozna mowila mi ze superowo jest sie bujac na pilkach (siedziec sobie okrakiem i sie bujac na boki) po prostu nawet po pol godzinie dziennie ale regularnie i to super przygotowuje krocze do porodu...
 
reklama
Do góry