reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

gdzie nas kopią nasze maluchy:)

reklama
moja coreczka tez tylko mnie kopie, jak maz kladzie reke to sie uspokaja albo tak leciutko kopie ze moj tego nie czuje. czasami to dobrze bo jak juz sily nie mam bo tak bolace te kopniaki to maz kladzie reke i sie uspokaja
 
Skorupka, ja bardzo rzadko czuje ruchy. Pierwsze poczułam może 1,5 tyg temu. Łącznie może poczułam 10 kopnięć góra.... a leci już 20 tydzień.

A skąd jesteś Skorupka z Gdańska? Ja też jestem z Gdańska :)


a skąd? bo ja z kokoszek.

maluch właśnie zaczął buszować:) kurczę kobietki kiedy wiecie czy fikołek, czy w poprzek, na skos? ja nie mam pojęcia co maluszek robi, tylko czuję ruchy.
i muszę pocieszyć męża, że nie tylko on ma tatusiowy problem z poczuciem ruchów.
 
Mnie Adrianek kopie głównie u góry brzucha, bo jest odwrócony główką w dół, za to na dole boksuje w mój pęcherz...:-);-) czasemi się rozpycha strasznie i wtedy nasicka mi na szyjkę i czuję takie kłucie dość nieprzyjemne zresztą ale najważniejsze, że daje o sobie znać :tak::-) Najlepiej jest kiedy siedzę na sofie wtedy zaczyna "jogging" i czuję go wtedy od lewej do prawej u góry brzucha, wtedy kopniaczki nie są takie mocne ale po bokach zdarza się, że mąż je wyczuwa pod ręką.
 
ja na ogół czuję na dole, a dzisiaj lekarz powiedział, że na razie położenie dzidzi jest miednicowe- główka na górze, nóżki na dole, więc pewnie stąd te kopniaczki tak nisko ;)
 
a macie bóle krzyża? tzn w dolnej części? ja dzisiaj spać nie mogłam w ogóle. poobkładałam się poduszkami, kocami, żeby tylko jakoś się wygodnie ułożyć i nic:(
 
reklama
Skorupka, ja wczoraj wieczorem się schyliłam po coś i poczułam się jak stara babcia :-) Tak mnie plecy zabolały, że hej ! Teraz mam bóle co jakiś czas. W poprzedniej ciąży było nieźle, tylko pod koniec ciąży troszkę pobolewały.
 
Do góry