reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria Zdjec Naszych Pociech

reklama
Oj Majeczka taka śliczna, i te niebieskie oczęta, kocham oczki tego koloru :-D:-D a z tym niejadkiem to chyba ewamat przesadzasz...:tak::tak:

Lil kate, Wasza córcia jest piękna panią niedźwiadkową :-)

Emilka swoimi oczkami i fryzurką zachwyca nie tylko mnie jak widzę..no i na modelkę już mama ją szykuje :-D:-D

Kornelia jaka rozKOSZna :rofl2::rofl2: króliczka

Oliwka rozważna jak zawsze, rany a mój mały drzypyszczek...koszmar

Nawet Julcia w miseczce spokojna, nie to co Filip...choć widzę, ze pufki zastawiaja wyjście poza pokój :-D:-D:-D A jak kocha Kubusia Puchatka :rofl2:

Kubuś niesamowity...trębacz z niego rośnie, a do tego lubi śmieszne minki robić

Lenka super z pieskiem wyglada..jestem pod wrażeniem..
 
Prześliczne te dzieciaczki!! Kasiad, super ta czapeczka!!
Lenulka, super się malutka bawi z pieskiem, On to toleruje, to gryzienie??
Kubuś jest fajny, takie miny strzela!!
Julka słodziutka
A Tosia niesamowicie "wydoroślała", zrobiła Jej się poważniejsza buźka!!Martula, a jak sprawdza się stolik?? My chcemy na święta kupić Stasiowi
 
Prześliczne te dzieciaczki!! Kasiad, super ta czapeczka!!
Lenulka, super się malutka bawi z pieskiem, On to toleruje, to gryzienie??
Kubuś jest fajny, takie miny strzela!!
Julka słodziutka
A Tosia niesamowicie "wydoroślała", zrobiła Jej się poważniejsza buźka!!Martula, a jak sprawdza się stolik?? My chcemy na święta kupić Stasiowi

I już odpowiadam na pytanie, no właśnie sama jestem w szoku że Elvis tak toleruje Lenkę, sam nawet do niej przychodzi i ją zaczepia :-):-)

i papuguje pytanie: Jak się sprawdza stolik, bo widzę na zdjęciu że jest przydatny przy nauce czystości :-D

Fajne te nasze maluszki :tak::tak: jak jeszcze można tak nazwać :tak::tak:
 
reklama
Do góry