reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria Zdjec Naszych Pociech

Ale przystojniak z tego Stasia :-) hmhmhmhm
Jeśli chodzi o oczy Emilki to już nie raz się wypowiadałam że są oszałamiające :tak::-D:tak::-D
A Milenke to chyba pierwszy raz widzę - śliczna dziewczynka :tak::-):tak:
A to Lenka jak idziemy na dwór



a to ostatnie zdjęcie
 
reklama
Patch, super zdjęcia Stasia. Dwa ostatnie szczególnie
Emilka jak zwykle urocza.
A Milenka fajna pyzunia. I zdjęcia super na jej stronie. od razu widać że tata ma pojęcie o robieniu zdjęć- i przede wszystkim ma dobry aparat.
U nas częściej ja się bawię aparatem, ale mój Tomek też od czasu do czasu pstryka. Teraz jest napalony na jakiś nowy aparat, który mamy sobie niby kupić:-)Non stop siedzi na necie i czyta o nim. Albo przy okazji zakupów musimy wejśc do Media Marktu żeby sobie mógł go potrzymać chociaż:-):tak:;-)Ach te chłopy.
A tu Tosia





 
Emilka, Lenka i Tosia - sliczne dziewczynki.
Emilka jak zwykle urocza , no i te piekne oczy:tak:
Lenka slodka dziewczynka.Szczegolnie na tym drugim zdjeciu.A jakie ma ladne wloski i fryzurke.
Tosia taka radosna.I jak super wyglada z krolikiem.Cudo.:tak:
 
Milenka Lenka Tosia Emilka wszystkie piekne urocze i takie fotogeniczne!:-):tak::-D
Stas przystojny ze hej!!!

KArolina77 tez przejrzalam strone Milenki i Wasza...wow!!! Twoj maz naprawde super fotografuje...i te wszytkie podroze...odkrylam pare miejsc gdzie tez bylam ale takich pieknych zdjec niestety nie mam...
 
Niebyło nas sporo czasu, czas dodac troche fotek Olusia.

img308731eo4.jpg
 
no to ja mam dobrze, bo mozna powiedziec ze moj maz jest fotografem-pasjonatem.tak wiec zdjec mamy mnostwo
Mój Artur też uwielbia fotografować i jest to jego drugie hobby po wędkarstwie. Niestety i jedno i drugie trochę drogie :happy2:Mieliśmy już kilka aparatów do których A. wzdychał i po jakimś czasie kupował. Ostatnio jest wierny nikonowi. Obecnie D 200, wcześniej D 60 s. Mi wystarcza konika minolta, mała cyfrówka, którą kupił mi pod choinkę jakieś 2 lata temu.No, ale jakośc zdjęć z aparatu męża jest o dwa nieba lepsza:tak:

Wszystkie ostatnio wstawione zdjęcia prześliczne :)
 
reklama
karolina, wspaniałe zdjęcia.... ach ile ja bym dała ze taki aparat.... Milenka jest urocza!!
Emilka tak słodko wyszła na tym drugim zdjęciu, że miałam ochotę ją sobie wywołać, włożyć do ramki i powiesić w pokoiku Stasia...
Lenka jest strasznie fajniutka... Ma takie fajne włoski, taki łobuziaczek..
Tosia, super na tym fotelu wygląda no i jak zza stołu zerka na kubeczek, Martula, po kim ona ma taką ciemną karnację?? Śliczna dziewczynka!
Oluś bardzo ładny chłopczyk
 
Do góry