reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria Zdjec Naszych Pociech

Fajnie, że Wam się podobają... U nas nikt nie lubi (oprócz mnie) robić zdjęć, więc jak chcę mieć jakieś ze Stasiem, to sama muszę robić na wyciągniętej ręce z aparatem...:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Ale zdjęcia to niezwykła pamiątka, ja swoich z dzieciństwa mam bardzo mało, dlatego Staś będzie miał mnóstwo;-)
 
reklama
Patch super masz tego Stasia!!! Cudny chłopczyk z niego :tak: To czarno-białe zdjęcie świetnie Ci wyszło, pozostałe zresztą też :-)

U mnie w domu tez niestety tylko ja robię fotki, bo tatuś jak się do tego zabierze, to albo w tle mamy coś czego nie powinno być... albo głowa w połowie ucięta... a najczęściej to wszystko kompletnie rozmyte :sick:Dlatego ja mam bardzo mało zdjęć z Milenką :-(
 
no to ja mam dobrze, bo mozna powiedziec ze moj maz jest fotografem-pasjonatem.tak wiec zdjec i filmow mamy mnostwo. oprocz fotografii jako jego hobby, robil juz zdjecia na studniowkach i slubach. ma juz takze za soba kilka wystaw fotograficznych polaczonych z pokazami slajdow.
 
no karolina, to czemu tak mało zdjęć nam pokazujesz??!!
zapraszam na zdjecia Milenki:tak:zrobione w ostatni weekend

P1030727.JPG


Milenka w "pociagu".

P1030726.JPG


i w woziu :-):-)

P1030716.JPG


P1030688.JPG



Milenka "z bliska"

P1030675.JPG
 
karolina prześliczna jest Twoja Milenka!!! :-) A jakie imię ma ładne.... ;-)
Zazdroszczę takich ładnych fotek i męża-fotografa... będzie miała Twoja Milka piękne pamiątki :happy2:
 
Właśnie zauważyłam, że zrobiliście super stronę ze zdjęciami Milenki... aż mi się zachciało pójść na jesienny spacerek i też coś popstrykać... :blink:na dworze to praktycznie wcale nie mamy zdjęć, trzeba to nadrobić :happy2:
 
reklama
Joasiek, ja wlasnie przed chwila wstawilam link do strony Milenki. Przemek uwielbia robic zdjecia, ale juz jest gorzej z uzupelnianiem strony Milenki. Jeszcze mamy przepiekne zdjecia z plazy, no ale musza poczekac na ich wrzucenie na strone.

Twoja Milenka to ma dopiero piekna strone. Dziekuje za mile slowka dla Milenki. A imie rzeczywiscie piekne, hi hi.
 
Do góry