reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria Zdjec Naszych Pociech

Hmm.... ja nie bardzo rozumiem, jak to działa? Tzn gdzie jest ten wątek zamknięty :confused: Bo wylogowałam się i taka wylogowana, czyli jako gość mogę normalnie tu wejść i oglądać zdjęcia.. niech mnie ktoś uświadomi o co tu chodzi pliiiz :dry:
 
reklama
Joasiek ja też nie wiem, gdzie ten wątek zamknięty:confused:
W dodatku nie mam w podpisie Mam lutowych:confused:
Agusia9915 zgłaszam się w takim razie :tak:
 
Hmm.... ja nie bardzo rozumiem, jak to działa? Tzn gdzie jest ten wątek zamknięty :confused: Bo wylogowałam się i taka wylogowana, czyli jako gość mogę normalnie tu wejść i oglądać zdjęcia.. niech mnie ktoś uświadomi o co tu chodzi pliiiz :dry:

Ja już wiem:-) . Został stworzony nowy wątek zamknięty dostępny tylko dla nas (już sprawdziłam, po wylogowaniu go nie widziałam). Jest w dziale "album rodzinny" i na razie jest pusty. A ten wątek pozostaje taki, jaki był
 
a czy ktoras sie orientuje czy nie mozna go przeniesc do nas na luty 2007???? z watku ALBUM RODZINNY
 
zapraszam do obejrzenia zdjatek mojej coreczki i rodzinki na zamknietym watku!!!!
 
reklama
Do góry