reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria Zdjec Naszych Pociech

Oliweczka, to Ty jeszcze w pakiecie?kiedy minal Tobie termin?Bogda z marcowek.
 
reklama
martula25: prześliczna córeczka, jeszcze raz ogromne gratulacje! :tak: :happy:

irtasia: Twoja kruszynka całkiem wdała się w swoją mamusię :tak: A jej minka jak zwykle kompletnie mnie rozbroiła :-D :laugh2: :-D
 
Madzia zgadzam się z Tobą w 100% :tak: Nasze lutowe dzidziolki są najśliczniejsze :happy2:
 
To ze mala jest do mnie podoba to tez wiem tylko niech ktos wytlumaczy mojej tesciowej bo ona twierdzi ze jest podobna do mojego meza i tak mowi jakby ona moja nie byla :tak: Ach te baby:-D
 
Witam,
wątek w dziale zamknietym został stworzony. Nie wszystkie osoby mają do niego dostep, ponieważ nie wystepua ich nazwy w bazie danych. Osoby, które nie maja w podpisie Mam lutowa'07 nie maja dostepu i musza soie do mnie zgłosić z poprawną nazwa uzytkownika.
Przypominam, że watki zamknietę są stworzone żeby uzytkowniczki mogły tam publikowac zdjecia oraz informacje, które chca zachować przed postronnymi osobami. Forum bb ma charakter otwarty, wiec prosze żeby nie umarł wasz wątek w dziale otwartym. dajcie szanse innym dziewczynom do was dołaczyc
pozdrawiam aniaslu:-)

Mama Szymka i Hanki



STARAłAM SIE WSZYSTKIE NAZWY WPISAC POPRAWNIE NIE MAM POJECIA KTORA BYłA NIE POPRAWNA JESLI NIE MASZ DOSTEPU TO NAPISZ BEZPOSREDNIO DO aniaslu bo niestety ja narazie nie wyrabiam i nie mam pojecia kto nie ma dostepu
 
reklama
taaaaaaaaaaaaa ja se moge pisac do dziewczyn ktore nie maja dostepu.......
jak niby one miałyby to odczytac hhhhehhehheh
wiem ze napewno był bład w nazwie
irtasia27 , bibinka i E -lona juz dopisałam i wysłałam o poprawienie
 
Do góry