reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria wrześniowych mamuś

galaxia - ale Ty masz mały brzuszek :-p ... ja to nawet nei widze czy opadł czy nie bo tam nie ma co opadac :-)

gosheek - mi się wydaje że chyba mamy wielkościowo podobne tylko mój to jak wielkie jajo do przodu wywalony :-p .. ile teraz ważysz?
 
reklama
Nilcia dokładnie! :-)

Lori no wlasnie tez byłam zdziwiona :-) jak był wysoko to był duży a teraz wygląda jak w 5msc :-)
 
Galaxia woooow... to odliczamy.. nie no na fotce to super ujęłaś jak opadł Ci brzuszek :shocked2:

Gosheek chyba cała waga weszła w brzuszek, bo jesteś takie chucherko ;-)
 
gosheek - no to jedziemy na jednym wózku bo ja mam 68 kg a to dopiero 34 a Ty juz masz 36/37 tc. Lekarz powiedział że mam dużo wód i czasami tak myślę że musimy mieć dobrą wagę żeby ten brzuch dzwigać bbo by kręgosłup siadł.
 
galaxia-no faktycznie opadł, ale śliczny :D No szykuje się na całego :) A ja tak samo z zegarkiem w ręku co 2 godziny w nocy jestem w wc.
gosheek-ślicznie, brzuszek duży :)
 
WP_20130731_003.jpg

Taki już jestem wielki :))) 35tc :)
 

Załączniki

  • WP_20130731_003.jpg
    WP_20130731_003.jpg
    19,9 KB · Wyświetleń: 97
reklama
Judyś - śliczny okrąglutki :tak:

dziewczyn czy wy też tak macie że na brzuchu skóra tak naciągnięta że widać żyłki?
 
Do góry