reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria wrześniowych mamuś

Galaxia ,Gosheek, Judys Piekne brzuchatki i kazdy inny - wyjatkowy :)
Ja rowniez jestem cala w labiryntach zylkowych :)
Rozstepy tez najwiecej przy pepku i nisko po bliznie wyrostkowej.

A ile cm teraz macie w obwodzie brzuszka?
 
reklama
Ja mam prawie 120 cm, duzy brzuch mam, zreszta z Ania tez mialam ogromny - jak doszlam do 130 przestalam sie mierzyc. najwazniejsze ile sie ma od gory macicy do spojenia lonowego - powinno sie rosnac o cm tygodniowo - czyli jak jestem w 33 tc to powinnam miec okolo 33 cm.
 
cytryna wydaje mi się że raczej bez sensu jest takie liczenie bo każda ma inny kształt brzucha, inną ilośc wód a te mają swoje przedziały a nie dokładnie określoną ilość. Wielkość dziecka która też ma przedzialy ;-)

nie mogę się zmierzyć w pasie bo nie mam miarki krawieckiej :blink:
 
Ja mam taki jak z pierwszą córcią przed porodem. Dzisiaj Pani w sklepie mi mówi "widać ,że u Pani już końcówka" . Mówię no tak prawie za 1,5 miesiąca;-) Zrobiła duże oczy:) Ja też robię duże jak się widzę w jakimś odbiciu. Najpierw idzie brzuch , później daleko, daleko z tyłu jestem ja:-)
 
cytryna wydaje mi się że raczej bez sensu jest takie liczenie bo każda ma inny kształt brzucha, inną ilośc wód a te mają swoje przedziały a nie dokładnie określoną ilość. Wielkość dziecka która też ma przedzialy ;-)

nie mogę się zmierzyć w pasie bo nie mam miarki krawieckiej :blink:

No tak bo obwod nic nie znaczy, polozna mi "przyrost" macicy miezy bo tu USG nie robia juz wiec jakos musza sprawdzac czy rosniesz :)
 
reklama
Do góry