reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria wrześniowych mamuś

reklama
love-hahahhahahahhahahahha :D no rozwaliłaś mnie :D

Ja teraz cycuchy fajne ale po ciąży powrócą jak ja je nazywam krokiety, będę w stanik zwijać :)
 
A ja Wam powiem zawsze nosiłam rozmiar B i chciałabym do niego wrócić :-p Jakoś nie umiem się do większych piersi przyzwyczaić mam nadzieje, że wrócą do swojego rozmiaru z czasem bo miałam( moim zdaniem przynajmniej t)akie w sam raz nie za duże nie za małe mi odpowiadały :-)
 
ja chciałabym mieć małe piersi, przed ciąża miałam G ale moje niestety nie wyglądają jak piersi 26 latki. Zaniedbałam je i tyle.
 
Ja przed ciążami miałam pełne, ładne 75C. Po pierwszej ciąży wróciłam do 75C, ale już nie aż tak ładnego, po Alicji przeszłam na 70C lub D, i jak było 70C nie czułam się dobrze. Zobaczymy jak teraz będzie. Zawsze żartowałam, że po dzieciach sobie cycki zrobię. I tak na poważnie pewnie gdybym w totka wygrała to bym sobie zrobiła
 
Ja tylko mam nadzieje, że po ciąży nie powróci mi biust do obwisłego B :laugh2:Bo wtedy na wagę piersi już się nie da winy zwalić :laugh2:
 
Special for monia :-) ciekawe czy się jeszcze obniży, tydzień temu miałam pod cyckami :-)

1.jpg2.jpg
 

Załączniki

  • 1.jpg
    1.jpg
    16,4 KB · Wyświetleń: 46
  • 2.jpg
    2.jpg
    16,5 KB · Wyświetleń: 57
reklama
Do góry