reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria wrześniowych mamuś

reklama
gosheek a ile przytylas z maja w ciazy?kochana ja warze w tej chwili 77,5 to mam 17,5 na plus mi mowia ze nie wiidac tego a ja widze bo wiem jakie mam cialo..coz zrobic damy rade
kori mnie dzis az pepek bolal..skora dalej sie rozciaga...
galaxia haha widac roznice..jej jutro sierpien i sie zaczan moze lo matko jak to zlecialo:-D
 
lori u mnie po bokach żyły widać...bo brzuch zdecydowanie przede mną. z tyłu nie widać że go mam.
judyś powiem Ci, że masz przepiękny brzuszek... może głupio to zabrzmi, ale naprawdę seksowny! :-)
 
judyś śliczny brzusio, powiedziałabym że wręcz książkowy :-) Ty kobieto jesteś stworzona do chodzenia w ciąży bo wyglądasz rewelacyjnie:)
 
Judyś-pięknotka ;D
Lori-U mnie też żyłki są ale co najdziwniejsze ja mam owłosiony bardzo w szoku jestem w pierwszej ciaży tak nie miałam mam nadzieję że zniknie jak hormony się uspokoją :)
 
Już mi to ktoś mówił, że powinnam chodzić cały czas w ciąży:D ale raczej nie skorzystam:D na bliźnie po kolczyku mam rozstępy, dokładnie takie X przez środek blizny, skóra już była w tym miejscu cieńsza :)
 
reklama
judys sliczny brzuszek ;-)

lori na moim brzuchu az niebiesko od zyl. Skora wyglada jak przezroczysta.

matzenka z Maja przytylam 25 kg i widze ze teraz moja waga do tego samego zdaza... :-(
 
Do góry