reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria wrześniowych mamuś

reklama
Fillil,Lori-super brzuszki!:-)
Lori-Ty wariatka jesteś przecież bez ściemy widać że szczupła jesteś.Chyba już nie zamieszczę swojego zdjęcia więcej:-p
 
Ale brzuszki piękne no i spore :) :D
Lori ale figura + brzuszek pięknie!
Kademi ja mam to samo ;/ biodra i du.....ko mi rośnie z prędkością światła a zawsze taki mały piękny kuperek miałam ... i tez niewiele jem.

filil galaxia anne piękne duże brzuszki !!!

Iryska no zastrzeliłaś mnie tez tą figurką :-) brzusio widać :tak:
 
DSCI0212.jpga to my 25 tydzien:-D
jej fili jaki ty masz duzy brzuszek jak na ten tydzien:-D:-Dlori szczupla naprawde jestes
piekne wasze brzuszki:tak:
 

Załączniki

  • DSCI0212.jpg
    DSCI0212.jpg
    24,3 KB · Wyświetleń: 49
"lachonarium" hahahah - mika leżę i kwiczę :)
Ale to prawda!
Same laseczki!
Śliczne bebzolki :*
 
Marzenka super brzuszek i dywan :-) Mój brat jak był mały też miał taki w pokoiku :-)
Śliczne wszystkie brzuszki
 
reklama
galaxia ten dywan bardzo fajny jest..mlody sie bawi na nim i jezdzi po ulicach no i w czyszczeniu jest super:tak:i wcale nie byl drogi:tak:
 
Do góry