reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria wrześniowych mamuś

2013-05-06-362_1.jpg
M.mówi że po co to wrzucam skoro i tak nic nie widać ale i tak się pochwalę
 

Załączniki

  • 2013-05-06-362_1.jpg
    2013-05-06-362_1.jpg
    23,1 KB · Wyświetleń: 69
reklama
Jejku Iryska ja w najchudszych moich latach to nawet tak nie wygladalam :-) Piekne masz ciało. To ja sie czuje przy Tobie jak 2 słonie :-D
Przy okazji wrzuce zdjecie które wyslalam mamie wczoraj bo bidulka mnie nie widziala ani razu od poczatku ciązy.
Mój 24tc
2013-05-06 19.48.34.jpg
 

Załączniki

  • 2013-05-06 19.48.34.jpg
    2013-05-06 19.48.34.jpg
    22,8 KB · Wyświetleń: 47
lori,galaxia-chyba tylko Wam się podoba mój M.nie lubi jak wyglądam i tylko mi wypomina że jestem chuda i tęskni za moimi 15 kg sprzed ciąży z Amelią:-pJa się czuję zdrowo i bardzo dobrze a to chyba najważniejsze.Martwię się że brzuch jest mały ale na żywo wydaje się większy niż na zdjęciu:-)

Galaxia-fajny brzuch i ja nadal nie wierzę w te Twoje kilogramy
 
iryska to Ty tak schudłaś po Amelii o tą cukrzycę? sorki, jeśli już pisałaś, a ja nie pamiętam...

***
ja Wam tylko dopowiem że na początku ciąży mnie wybrzuszyło szybko. potem zastój. a później to jak w końcu 18tc wydęło tak jest nadal...

mama wywróżysz??? ;-)
 
iryska - pewnie pod bluzką faktycznie nic nie widać u Ciebie. Przynajmniej się będziesz dobrze czuć. Ja przejdę chwilę po schodach i zieję...

annie - no sporawe to mieszkanko dla maluszka ;) JA też jestem wielka. Muszę się zmobilizować i dodać też swoje zdjęcie...

Ale to ciekawe - że każda z kobiet jest inna, inaczej znosi ciąże, inaczej rośnie brzuszek... :)
 
no właśnie edzia, gdzie Twoja fota???? muszę Ci wejść na ambicję! pewnie nic nie widać, dlatego się nie "pokazujesz". ;-)
 
monia-od pierwszej ciąży się zaczęło zaczęłam jeść wg diety cukrzycowej a co za tym idzie zmieniłam nawyki i dwie białe bułki na śniadanie zamieniłam na dwie kromki chleba razowego:-p Dużo by mówić o złych nawykach żywieniowych zmieniłam praktycznie wszystko chociaż wydawało mi się że jem zdrowo nigdy nie jadłam fast foodów czipsów itp jednak diabeł tkwi w szczegółach.I tak mi zostało i po ciąży.Teraz nie było problemu bo i tak jem wg indeksu glikemicznego tylko te ciążowe zachcianki czasami ogłupiają:-pNigdy nie jestem głodna jem 6-7 posiłków dziennie.
e-de w obcisłej widać pępek bo został mi po ciąży taki wypukły lekko :-pTrochę widać ale nastolatki od czipsów mają większe brzuchy a więc sąsiedzi chyba nie kojarzą.dawaj to zdjęcie:-)
Annie-fajny brzuchol:-)
 
reklama
iryska zobaczymy co mi wyjdzie z krzywej cukrowej, wrazie W będę Cię bombardować!!! ;-) i rozumiem, że to Ty piszesz mi dietę po ciąży na schudnięcie :-p?
 
Do góry