reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria wrześniowych mamuś

haha gdzie nie idę muszę mowić co jem itd.Moja siostra co chwile dzwoni i pyta czy to się patrzy na kalorie czy węglowodany:)
 
reklama
mój tata ma cukrzycę, także coś tam wiem. najlepsze było u niego, ja przeszedł na wegetarianizm, na którym wytrzymał rok. wtedy miał super cukier. no ale, schudł bardzo i nie najlepiej się czuł, bardzo szybko się męczył. widać że nie miał siły. także po roku wrócił do "normalności". jego problem jest taki, że nie pilnuje regularnych posiłków. i od czasu do czasu przegina z zachciankami ;-)
ja dla odmiany mam niski cukier. teraz rzadziej się już słabo czuję, ale fakt, staram się pilnować ilości i jakości posiłków. czasami chrupnę chipsa, ale pare lat temu zjadłabym paczkę na raz. teraz... mała garstka i mam dość. jem oczami chyba...
 
Annie jaki brzucholek :-)
Moze załóżmy temat tak jak na innych forach, np słodkie mamy i tam bysmy dzielily sie przepisami i naszymi spostrzeżniami co do cukrzycy itp? Bo u nas z tego co wiem to Iryska i katjoshka maja cukrzyce? Czy cos pomylilam? A jeszcze pewnie ktos sie trafi. Sama bym pojadla cos zdrowego :-)
 
piekne te wasze brzuszki wszystkie...
a oto mój 24 tc

Picture0050.jpg
 

Załączniki

  • Picture0050.jpg
    Picture0050.jpg
    18,2 KB · Wyświetleń: 37
monia - ja szczuplutka? ... to Ty iryski nie widziałaś czy jak? hehehe :-D:-D:-D ... ja się przy niej mogę tylko za krzakami schować a i tak brzuch będzie wystawał :laugh2::laugh2::laugh2:
 
Lori , monia ma rację na prawdę figura świetna :-) Mi to kurcze strasznie w biodra idzie :hmm:Zawsze byłam szczupła a w ciąży sama siebie nie poznaje i co najlepsze wcale się nie obżeram :dry:

A tak ogólnie to dziewczyny śliczne brzuszki !!!:-)
 
reklama
Do góry