reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria wrześniowych mamuś

reklama
Z wczoraj
19t4d.jpg.

Zestawienie z wczoraj i sprzed 2mieś :-p
bez tytułumałe.JPG
 

Załączniki

  • 19t4d.jpg
    19t4d.jpg
    10,7 KB · Wyświetleń: 32
  • bez tytułumałe.JPG
    bez tytułumałe.JPG
    12,6 KB · Wyświetleń: 41
I moj brzucholek z dzis... :)) a no i wagowo nadal caly czas sie trzymam nic nie przytylam
 

Załączniki

  • WP_000338.jpg
    WP_000338.jpg
    24,6 KB · Wyświetleń: 69
Świetne brzuszki...każdy inne, ale wszystkie śliczne.

Jankesowa jak Ci się to udało żeby nie przytyć ? Jakaś dieta ?
 
Mysza wlasnie nie wiem jak:-p do 14 tc po 3 razy na dobe wymioty a teraz juz nie wiem jem w miare normalnie tzn czesciej a mniej raz dwa jestem zapchana i nie moge wcisnac wiecej.... slodkie mi nie wchodzi no procz lodow (zjem nawet 3 na dobe) i pieczywa :D:-D a no i slodkie picie mi nie wchodzi bo meeeegggaaa zgage mam wiec pije glownie wode . a tak to zero ograniczen sama w szoku jestem na kazdej wizycie po waza mnie przeciez po posilkach i w butach i mam zawsze tyle samo
 
reklama
Do góry