reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria wrześniowych mamuś

Świetne brzuszki dziewczyny, w końcu i ja się pochwalę swoim 19tygodniowym :) Jestem z niego taka dumna... :-D

2013-04-15-046.jpg
 

Załączniki

  • 2013-04-15-046.jpg
    2013-04-15-046.jpg
    22,8 KB · Wyświetleń: 71
reklama
Lori dziekuje ale juz mi krzyz i noga wysiadaja wiec nie wesolo... poprzednio po 30 tc mialam problemy a teraz.... chyba przez czerwcowy wypadek gdzie byly problemy z kregoslupem... no ale jakos sie do kulam ....

Brzuszki pieeeeeeknnnneeee dziewczyny i te duze i te male....:tak: kto ma duzy chce mniejszy a kto ma maly chce wiekszy :p


a to z pierwszej ciazy.... ten sam tc


straszne to ze waga niby ta sama a wyglad sporo gorszy jednak tluszcz jest lekki
 

Załączniki

  • Foto304.jpg
    Foto304.jpg
    27,8 KB · Wyświetleń: 79
To i ja dodam swojego brzucha 18tydzień :) Nie jest taki okazały jak wasze, ale może kiedyś urośnie w końcu :)
Jankesowa, magdajwr cudne brzuszki :)

Brzusio 2 18tc.jpgBrzusio 18tc.jpg
 

Załączniki

  • Brzusio 2 18tc.jpg
    Brzusio 2 18tc.jpg
    16,6 KB · Wyświetleń: 80
  • Brzusio 18tc.jpg
    Brzusio 18tc.jpg
    10,8 KB · Wyświetleń: 79
śliczne te wasze brzuszki wszystkie...
oto mój 21 tc
Picture0047.jpg
 

Załączniki

  • Picture0047.jpg
    Picture0047.jpg
    21,2 KB · Wyświetleń: 68
dziewczyny....PIĘKNE te Wasze domki dla bobasów!!!! cuuuuuda :-)

***
pozazdrościłam Wam kochane! ja też się wstawiam ...

17t3d.jpg
 

Załączniki

  • 17t3d.jpg
    17t3d.jpg
    16 KB · Wyświetleń: 80
Ostatnia edycja:
mika i na Ciebie przyjdzie czas.... moja znajoma miała brzuszek widoczny dopiero w 6 m-cu. różnie to bywa! najważneijsze żeby dzidziolki były zdrowe :-)
 
mika ja w pierwszej ciązy startowałam z wagą 47 kg brzuszek było mi widac dopiero ok 6-7 miesiąca więc się nie martw wszystko w swoim czasie :)
 
reklama
Do góry