reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria wrześniowych mamuś

ja gdy byłam w ciąży z córką to jakbym pod bluzką miała piłkę wsadzoną ;) wszyscy mi mówili że na pewno chłopak i co teraz mam dużą dziewuszkę ;) także różnie to bywa ;)
Annie piękny brzuszek :-D
 
reklama
Annie- ale bunio duży! jak mój heheh ;-) słodkie buciki<3
iryska-
jaka ty kruszyna jesteś, a brzusio fajny już, ja się zupełnie nie znam na kształtach brzuszka, u mnie ponoć od razu widać że chłopiec,ale po czym ci ludzie to poznają to jedna wielka zagadka dla mnie:D
Judyś- ależ ty laska jesteś:)
monia- przed ciążą ważyłam 60 kg, mam 160 cm wzrostu. Przybyło mi jakieś 2 kg póki co.

Dzięki dziewczyny za miłe komentarze, poprawiły mi mega nastrój :tak:
 
Heheh mika- mam stosunkowo długie nogi jak na osobę wzrostu telewizora,ale za to krótki tułów, spory cycek i tyłek. Z racji chorego kręgosłupa dużo ćwiczyłam przed ciążą (muszę mieć rozbudowane mięśnie, które utrzymają go w ryzach) a one sporo ważą.Zauważ jak mam wygięte plecy- kręgosłup fizjologicznie jest wygięty w taki sposób, ale u mnie z racji zwyrodnienia to jest wręcz ekstremalnie;-) normalnie mam zapadnięty jak babka w 9 miesiącu...Zobaczysz jak będę wyglądać w 9 miesiącu... Zresztą proszę:
1. pierwsza ciąża- dokładnie ten sam tydzień co terazZobacz załącznik 552052Zobacz załącznik 552053
2. pierwsza ciąża- 32 tydzień (urodziłam w 37w4d) więc 1,5miesiąca później:)

Foty sprzed samego porodu nie dam może , bo nam tu się pierwiastki przerażą:D
 
Ostatnia edycja:
Sanya-ale Ty śliczniutka jesteś

Hmmm ja w 9 miesiącu miałam tyci brzuch.Jak przyjechałam na SOR pytali co się stało i nikt nie wierzył że ja do porodu.Niestety zdjęć nie mam bo mój M.mi nie chciał robić
 
Nie bede gorsza aktualny brzuszek :O
 

Załączniki

  • WP_000299.jpg
    WP_000299.jpg
    22,2 KB · Wyświetleń: 61
reklama
dziewczyny ale nam te brzuchy rosną :-) .... nie chce sie wierzyć ze to juz polowa za nami :-)

jankesowa - super piłeczka!
 
Do góry